Entropia Universe грати онлайн безкоштовно

«Entropia Universe» - гра для любителів космосу, в якій реалізовано п'ять планет з простором між ними. До речі, розробники отримали банківську ліцензію, тим самим створивши офіційний курс внутрішньоігрової валюти до американського долара. Це означає, що ви не тільки здатні вкласти сюди свої гроші, але і назад їх вивести, при цьому помноживши накопичене. Можна будувати станції, і продавати їх, або ж займатися торгівлею, причому, це все-таки екшен. Тобто, пробираючись по планетним локаціях на своїх двох або з використанням транспорту ви здатні і розчавити ворогів.

Таким чином, тут створено цілих п'ять небесних тіл, і всі вони доступні для відвідування. Можна брати контракти, або ж битися з піратами. Контрабандисти теж являють собою окрему категорію людей, які заради наживи готові перерізати вам горло. А ще присутні і інші геймери, і вони можуть бути доброзичливі, або ж вступати зрадницьки, втираючись у довіру. Тут все серйозно – і багато противників всюди, і контракти дозволять заробляти, і космос можна використовувати для польотів. Та й система швидкого переміщення теж заощадить вам час, якщо треба відразу ж перейти на іншу планету, або локацію.
Дата виходу:
Платформа:
ПК - Клієнтські
Розробник:
MindArk
Видавець:
MindArk
Версія:
Тип видання:
Лицензия
Вага:
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
Швеція
Жанр:
РПГ / ММОРПГ / Гонки / Екшен / Шутери / Симулятори / Стрілялки / Пригоди / Відкритий світ / Клієнтські / Онлайн ігри / Ігри на двох / Рекомендовані / Від 1 особи / Від 3 особи / 2016 року
Назва:
Ентропія Юніверс, Всесвіт
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ 10
Процесор: DualCore, 2.9 ГГц
Оперативна пам'ять: 2 Гб
Відеокарта: 512 Мб
Звукова карта: DirectX 9.0 c
Жорсткий диск: 10 Гб
Мережа: Широкосмугове підключення до інтернету
Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 67
Поділіться грою в соціальні мережі.
Entropia Universe грати онлайн безкоштовно

[attachment=0]