Зоряні Примари (2014) скачати торрент безкоштовно

«Зоряні Привиди» - ММОРПГ в космічному сеттінгу, дія якого розгортається в майбутньому. Перше, що необхідно зрозуміти починаючому геймеру – це сюжет гри, який полягає у ворожнечі існуючої державної одиниці під назвою Імперія з трьома економічними синдикатами – Аврора, Фенікс і Титан. Три олігархічні групи теж є вихідцями з цієї країни, однак вони вирішили перетягнути всю владу на себе, тому створили армію найманців «Зоряні Примари». Головний герой служив в основних військових силах батьківщини, однак після невдалої вилазки потрапив в оточення супротивників. На диво, вороги виявилися кмітливими, і вони просто запропонували перейти на бік корпорацій і приєднатися до їх флоту, що і зробив протагоніст, тому що у нього і без того кримінальне минуле, а тут такий зручний підвернувся шанс змінити своє життя. Місце дії – віддалений сектор Фронтир, що об'єднує кілька десятків зоряних систем і простір між ними.

Тепер, коли основна ситуація в цьому відкритому для дослідження світі зрозуміла вам, варто звернути увагу на геймплей. Жанр РПГ передбачає можливість поліпшення свого винищувача шляхом знищення ворогів, з яких випадуть цікаві модулі, і вони стануть вашому кораблю. Також є система прокачування, розробниками навіть передбачений донат, але гроші дозволять прокачатися швидше, не даючи при цьому переваг над гравцями того ж рівня, які піднялися без капіталовкладень.

Графіка 2.5 D красива в оформленні, ваш корабель переміщається по космічному простору, стрибаючи через туманності повз планет. Персонажі розмовляють з користувачем в окремому маленькому віконці, реалізована лицьова анімація, що приємно радує і додатково створює відчуття жвавості світу разом з іншими реальними гравцями у грі. На космічні станції і планети можна залітати, щоб скупитися, поповнити запаси.

Крім чотирьох фракцій є ще рейдери, які можуть поспілкуватися з вами перед пострілом для того, щоб переконати екіпаж корабля здатися мирно і віддати весь вантаж. Існують і Ікс-іни – величезні автоматичні кораблі, які керовані штучним інтелектом і прагнуть до знищення нашої людської раси. А Номади – це синтетична форма життя, яка існувала до нас, і на відміну від Ікс-інів вони проводять дрібні вилазки, нападаючи не тільки на військові групи, але й на торгові судна.

Також присутні особливі легендарні противники, за перемогу над якими можна отримати реальні гроші з можливістю виведення в банківську систему. Однак вам доведеться так багато зусиль докласти заради перемоги, що ви швидше станете асом перш, ніж отримаєте нагороду. Але можливість є, просто треба буде тактично міркувати, варіантів багато.

Кланові війни між вільними найманцями Зоряних Примар – звичайна справа, оскільки основні фракції намагаються вести Холодну війну і вирішувати справи за допомогою інтриг і договорів. А в цей час всім блукачам з армії нічого робити, тому вони люблять один з одним повоювати за сфери впливу в секторі. Є й інші дрібні повторювані завдання, які займуть вас справою і відвернуть від глобальних квестів.

Гра «Зоряні Примари» дозволить вам піти в космічний світ, який наповнений не тільки постійними чварами між людьми всередині цивілізації і ворожнечею з іншими расами, але і володіє красою і чарівністю, а під хорошу музику буде приємно зависати в ній по декілька годин в день. До того ж спеціально для користувачів періодично проводяться турніри та інші ігрові події, за які можна отримати нагороду. Таким чином, розробники підтримують динамічність подій і надають можливість пристойно заробити.
Дата виходу:
Платформа:
ПК - Браузерні
Розробник:
Starni Games
Видавець:
Starni Games
Версія:
Тип видання:
Лицензия
Вага:
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
Росія
Жанр:
РПГ / ММОРПГ / Браузерні / Онлайн ігри / Рекомендовані / російською / 2014 року
Назва:
Star Ghosts, Zvezdnye Prizraki
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows Vista SP2 (х32/х64) / Windows 7Процессор: DualCore 2 ГГцОперативная пам'ять: 1.5 ГбВидеокарта: NVIDIA GeForce 285 / ATI Radeon 4870Звуковая карта: DirectX 6.0 Інтернет: 56k modem Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 67
Поділіться грою в соціальні мережі.
Зоряні Примари (2014) скачати торрент безкоштовно

[attachment=0]