Грати онлайн Legend Online 2 безкоштовно на ПК

Ярос, будучи володарем демонів на даний момент, втомився сидіти вдома і вирішив напасти на план смертних у грі «Legend Online 2». Він озброївся самим могутнім артефактом, закликав свій народ до боротьби, і повів натовп проти людства. Однак тут є свої герої, в тому числі і ви, якщо вже зареєструвалися, а інакше залишитеся осторонь від такої епічної історії. Вороги наступають хвилями, але поки що за допомогою потужного зброї і заклинань вдалося зупинити натиск супротивників, але це лише тимчасова міра. Всередині віра людей відбуваються свої плітки, тому що людство таке жалюгідне і швидкоплинне.

Так що вам доведеться не лише вбивати пекельних монстрів, але ще й розбиратися з сімейними проблемами, тому що протагоніст належить до аристократичного клану. Навіть під час смути, коли всесвіту загрожує небезпека вторгнення, людський рід проявляє себе великим чином тупо, намагаючись знайти спосіб скинути соратників з п'єдесталу влади і зайняти їх місце. Так що внутрішня громадянська боротьба за право носити корону триває, і це накладає відбиток на загальну боєздатність армії. У підсумку ви потрібні цьому світу під назвою Баленор, або Ярос зі своїми поплічниками всіх зажарит на рожні.
Дата виходу:
Платформа:
ПК - Браузерні
Розробник:
Esprit Games
Видавець:
Esprit Games
Версія:
v 1.0
Тип видання:
Лицензия
Вага:
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
Росія
Жанр:
РПГ / ММОРПГ / Браузерні / Онлайн ігри / Рекомендовані / російською / 2015 року
Назва:
Легенди Онлайн 2
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP/ Vista/ 7/ 8Процессор: DualCore 2 ГГцОперативная пам'ять: 2 ГбВидеокарта: 512 МбЗвуковая карта: DirectX 9.0 c Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 68
Поділіться грою в соціальні мережі.
Грати онлайн Legend Online 2 безкоштовно на ПК

[attachment=0]