Frozen State (2016) скачати торрент безкоштовно

«Frozen State» - гра, де гравець буде займатися виживанням, перебуваючи в забутому сибірському містечку експериментального типу. Місцеве населення повністю було залучено у військову індустрію, однак незабаром інопланетяни випустили пар інфекції в цей чудовий містечко, тим самим зробивши з простих людей справжніх монстрів, і з ними вам доведеться битися, якщо ви їх зустрінете. Проте можна і обійти цих чудовиськ, знайшовши для себе припаси. Пошуки медикаментів та їжі змушують героя блукати по небезпечних місцях, де краще не з'являтися зовсім, тому що агресивні створення нового типу можуть напасти на нього.

А втратити ногу, руку або взагалі голову небажано, тому що виживати і без того важко. Красиві зимові місця дозволять вам насолодитися оточенням, а атмосфера пригніченості сильно схожа на суворі часи СРСР, коли люди перебували в страху, ізолювання і відчували на собі тиск тоталітарного режиму. Червоні прапори в місті ніби нагадують вам про країну, яка вже давно не існує, але її минуле непорушно тисне на покоління майбутнього. І дана гра дозволяє побачити фантастику, в якій прибульці і поради змішалися воєдино, створивши термоядерну суміш постапокаліпсису.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Snow Arc Studio
Видавець:
Flox Studios Ltd.
Версія:
v 1.00.271, Ранний доступ
Тип видання:
Steam-Rip
Вага:
1.21 Гб
Кряк:
Присутній
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Російська, Англійська
Країна:
Росія
Жанр:
РПГ / Екшен / Пригоди / Відкритий світ / Інді / Хоррор / Зомбі / Виживання / російською / 2016 року
Назва:
Фрозен Стейт
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows Vista/ 7/ 8/ 10Процессор: 2.4 ГГц Dual СогеОперативная пам'ять: 4 ГбВидеокарта: Nvidia 9800M GTS або Radeon HD 6770МЗвуковая карта: DirectX 10Жесткий диск: 4 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 64
Поділіться грою в соціальні мережі.
Frozen State (2016) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
40
Розмір файлу:
23,57 Kb
Дата завантаження:
16-07-2017, 14:54