Фруктовий бізнес гра з виведенням грошей на гаманець

Фруктовий бізнес - економічна гра запущена два роки тому, прекрасно функціонує і щодня збільшує свій резерв, завдяки попиту у нових користувачів. Щодня співтовариство Lucky Farm поповнюється сотнями нових гравців, охочих заробляти реальні гроші не виходячи з дому. Гра з виведенням грошей "Фруктовий бізнес" призначена для людей, охочих не виходячи з дому отримувати прибуток!

Опис проекту
Вам належить стати власником фруктової ферми, де ви будете вирощувати фрукти різних сортів і видів. Що і як вирощувати ви вирішуєте самі, відправившись у магазин і закупившись необхідними матеріалами. Виростивши свій урожай, ви самі вирішуєте що з ним робити. Можна продати його в магазини, можна використовувати їх для посадки нових саджанців, а можна і зовсім створити власну фабрику і переробляти свої продукти. Отримавши прибуток у грі, ви конвертуєте її в реальні гроші і можете виводити або на свій віртуальний гаманець, або до себе на рахунок телефону.

Інформація про проект
Проект був створений амбітними російськими розробниками, які взяли за основу величезний резерв.
Гра розрахована на отримання щомісячного прибутку в розмірі близько 50%. Від гравців потрібно внести лише інвестиції від 50 рублів, і то для того, щоб вивести кошти. Що б почати грати ви можете просто зареєструватися і отримати капітал безкоштовно. Грати онлайн ви можете на нашому сайті, і разом з тисячами інших гравців створити свою процвітаючу ферму, і заробляти реальні гроші.

Управління і інтерфейс
Геймплей надано барвистим інтерфейсом, що допомагає користувачам швидше знаходити потрібні ресурси для купівлі і продажі, Все що вам потрібно, це лише при використанні миші укладати договори та вирішувати питання місцевого характеру на вашій фермі!
Дата виходу:
Платформа:
ПК - Браузерні
Розробник:
Цветочный бизнес и Арендный бизнес
Видавець:
-
Версія:
Тип видання:
Лицензия
Вага:
Кряк:
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Не вимагається
Країна:
Росія
Жанр:
Економічні / Браузерні / Онлайн ігри
Назва:
Fruit business
Мінімальні системні вимоги Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 63
Поділіться грою в соціальні мережі.
Фруктовий бізнес гра з виведенням грошей на гаманець

[attachment=0]