Квітковий бізнес онлайн гра з виведенням реальних грошей на гаманець

Квітковий бізнес - унікальна онлайн стратегія, де ви маєте можливість заробляти реальні гроші! Грати онлайн в цю дивовижну економічну гру ви можете у нас на сайті, і разом з іншими користувачами підкорювати вершини бізнесу, створити свою мегакорпорацію, і отримувати хороший щомісячний дохід!

Опис проекту
Вам надається можливість, з нуля створити власний квітковий бізнес. Суть гри полягає в тому, що користувачеві дається тільки невеликий стартовий капітал, і він може власноруч вирішити з чого почати. Вам належить вибрати насіння, місце їх посадки, способи зрошення. І головне, вам необхідно буде укладати договори з іншими гравцями і фірмами, щоб продавати свій товар. Внісши інвестиції в сумі від 50 рублів, гравець має можливість виведення зароблених коштів і перетворення їх у реальний прибуток.

Про розробників
Творці гри створили унікальну систему, работающею вже кілька років. При наявності величезного резерву, вони дали старт проекту, суть якого полягає в залученні більшої кількості бізнесменів в віртуальну мережу. Завдяки щоденному поповненню рядів розумних людей, які бажають заробляти хороші гроші не виходячи з дому, проект існує вже дуже довгий час, і з поточним зростанням, обіцяє радувати гравців ще багато років.

Інтерфейс і геймплей
Суть в розумному укладення угод, де все залежить тільки від ваших рішень і навичок. Укладаючи їх, як з віртуальними так і з реальними партнерами, ви щомісяця отримуєте непоганий відсоток прибутку, і що робити з ним вже вам вирішувати. Ви можете вивести кошти на веб мані, ківі або яндекс гроші, або вкласти їх знову у свій бізнес, здійснюючи різні інвестиції обіцяють принести вам ще більше грошей. Розробники виконали величезну роботу, щоб надати інвесторам комфортний інтерфейс, що допомагає швидше орієнтуватися в проекті. Барвисті кольори зраджують вашим компаніям ще більшої унікальності, залучає інвесторів у вашу діяльність!
Дата виходу:
Платформа:
ПК - Браузерні
Розробник:
Фруктовый бизнес и Арендный бизнес
Видавець:
-
Версія:
Тип видання:
Лицензия
Вага:
Кряк:
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Не вимагається
Країна:
Росія
Жанр:
Економічні / Браузерні / Онлайн ігри
Назва:
Flower business
Мінімальні системні вимоги Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 63
Поділіться грою в соціальні мережі.
Квітковий бізнес онлайн гра з виведенням реальних грошей на гаманець

[attachment=0]