Орендний бізнес економічна онлайн гра з виведенням грошей на

Орендний бізнес - сучасна економічна гра з виведенням грошей і з широким спектром можливостей. Користувачам належить взяти участь в новому ігровому проекті, включає в себе тисячі різних подій, де користувач сам буде вирішувати, що йому робити, і все це засновано на реальних грошах, так як учасники проекту зможуть власноруч виводити гроші з отриманого прибутку.

Особливості гри
Гравець, виконуючи інвестиції в різні вигадані компанії, заробляє реальні гроші, які потім може використовувати або для вкладення в підприємства, або для виведення на QIWi гаманці, Web Money і Яндекс Гроші. Завдяки постійній роботі творців, оновлення виходять щотижня, з кожним новим надаючи все більше можливостей для користувачів.

Перспективи та розвитку для гравців
Проект Lucky Rent створений на основі аналогічних ігор даного розробника, які працюють ось вже довгі роки. Цей також націлений на тривалий підкорення сучасного ринку, так що тривалість існування залежить тільки від вас.

Оціночна прибуток економічної стратегії
Грати онлайн ви можете на нашому сайті і разом з іншими бізнесменами отримувати прибуток близько 35% в місяць. Все буде залежати тільки від ваших рішень та ідей. Наймайте нових працівників в торгові центри, оформляйте контракти з ігровими брендами одягу і техніки, співпрацюйте з іншими гравцями і заробляйте реальні гроші.

Управління і інтерфейс
В геймплеї гри передбачено приємний інтерфейс, що допомагає вам швидше розуміти до якої галузі торгівлі належить те чи інше підприємство. Вам потрібно лише вибрати з яким з них ви вирішите укласти контракт!
Дата виходу:
Платформа:
ПК - Браузерні
Розробник:
Фруктовый бизнес и Цветочный бизнес
Видавець:
-
Версія:
Тип видання:
Лицензия
Вага:
Кряк:
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Не вимагається
Країна:
-
Жанр:
Економічні / Браузерні / Онлайн ігри
Назва:
Lucky Rent
Мінімальні системні вимоги Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 63
Поділіться грою в соціальні мережі.
Орендний бізнес економічна онлайн гра з виведенням грошей на

[attachment=0]