Гра Golden Mines з висновком реальних грошей на гаманець

Golden mines - одна з яскравих захоплюючих ігор, де можна реально заробити, чудово проводячи час в компанії старого знайомого. Маленький гномик перетворюється у цій захоплюючій забаві в старанного гірника. Щодня він працює на вас, приносячи вам прибуток і поповнюючи ваш бюджет. Ви можете добувати з ним руду, складувати і вдало продавати здобуті нелегкою працею.

Ця нова цікава гра з виведенням грошей, увійшла в десятку найбільш популярних міні-ігор. Прийоми гри дуже прості і доступні навіть недосвідченому користувачеві. Під час ігрового сеансу ви можете обходитися однією комп'ютерною мишею.
Досить нескладний ігровий процес, що дозволяє користувачеві відлучатися не зберігаючись, і не турбуючись за результат. Маленький працьовитий гномик буде працювати за вас цілодобово, поповнюючи і примножуючи ваш стан. Вам залишається тільки керувати трудовим процесом і займатися збутом товару.

Грати онлайн зможе будь-любитель, пройшовши нескладний процес реєстрації і відкривши рахунок на гру з виведенням грошей. Грайте в Golden mines, і ви отримаєте прекрасну можливість отримати в подарунок бонуси, поповненню 100%, які ви отримаєте після кожного внесення коштів на свій рахунок.
Дата виходу:
Платформа:
ПК - Браузерні
Розробник:
-
Видавець:
-
Версія:
Тип видання:
Лицензия
Вага:
Кряк:
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Не вимагається
Країна:
Росія
Жанр:
Економічні / Браузерні / Онлайн ігри
Назва:
Золоті Рудники
Мінімальні системні вимоги
 • Увага!!!
 • Перша посилання веде на RUB Golden Mines.
 • Друга посилання веде на USD Golden Mines.
 • По першій заробляються рублі!
 • По другій заробляються долари!
 • Скріншоти
  Відео до гри
  Голосів: 62
  Поділіться грою в соціальні мережі.
  Гра Golden Mines з висновком реальних грошей на гаманець

  [attachment=0]