Гра Super Birds з висновком реальних грошей без вкладень - відгук по грі в статті. Шахраї.

Виробники популярної серії браузерних ігор по заробітку грошей в мережі інтернет, випустили новий економічний проект, який називається Super-Birds.
Онлайн гра стрімко набирає обертів і налічує вже близько 80 000 прихильників. Новий проект дозволять користувачеві грати онлайн не тільки інтерес, але і надає можливість азартної гри на гроші.

Правила видобутку яєць досить прості, і майже не відрізняються від звичних ігрових умов подібних варіантів пташиної епопеї.
Однак у Супер птахів з'явилося безліч додаткових інструментів, що дозволяють грати без вкладень, і отримати при цьому непоганий прибуток. Чудово й те, що накопичити початковий капітал ви зможете, не вносячи жодної копійки на свій рахунок.

Гравець може купувати різних птахів, збирати знесені ними яйця і обмінювати їх на срібло. У фіналі кожен користувач легко і просто може обміняти все зароблене срібло на реальні гроші та перевести їх на свій гаманець без обмежень на виплати.

При виведенні коштів передбачена зручна функція термінового виводу, що дозволяє провести фінансову операцію буквально в лічені хвилини.
Гра з виведенням грошей «Супер Птиці» дозволить вам чудово провести вільний час за захоплюючим процесом, поліпшити своє матеріальне становище і отримати масу позитивних емоцій і гарний настрій.
Дата виходу:
Платформа:
Розробник:
-
Видавець:
-
Версія:
Тип видання:
Лицензия
Вага:
Кряк:
Мова інтерфейсу:
Мова озвучення:
Країна:
Жанр:
Економічні / Браузерні / Онлайн ігри / 2016 року
Назва:
Мінімальні системні вимоги Увагу шахрайство! Посилання на них ми прибираємо!
Дуже не радимо вступати в це (р) дану гру.
Чому запитаєте ви?
Все було анульовано в профілі користувача! Пропали кури, баланс скасовувався!
Хоча вони сказали всім будуть нарахована компенсація... Але нічого немає! Мало того частина рефералів так само зникла, а з ними та нарахування за них!
Ось що у них написано:
Шановні користувачі проекту SUPER-BIRDS, як вже раніше повідомляли в новинах, велика кількість користувачів було незадоволене тим, що ми використовуємо на нашому проекті динамічний курс обміну. Динамічний курс обміну повинен був добре працювати, як система фінансового регулювання, дозволяючи проекту працювати стабільно і надійно, але на жаль із-за незадоволеності користувачів, а так само виявлення в процесі його використання деяких неприємних факторів, таких як наприклад сильні затримки виплат і неможливість раціонально розраховувати фінансово-економічні показники проекту, необхідні для прогнозування роботи проекту, ми прийняли рішення піти від даного виду фінансового регулювання.

Нова система фінансового регулювання, яка прийшла на зміну "динамічному курсом", дозволяє забезпечити проектом дуже гарну стабільність, а головне можливість довгострокової роботи без рестартов і обнулень, що так само не дуже добре сприймається користувачами. Також, як і "динамічний курс", нова система фінансового регулювання дозволяє користувачам заробляти без вкладення власних коштів і залучення рефералів (партнерів) у проект.

При переході проекту на нову систему фінансового регулювання багато плюсів, але є і мінуси, які можуть не дуже порадувати наших користувачів. На жаль, для повноцінного переходу на нову систему нам довелося скинути всі досягнення користувачів до 02.07.2017 р. В якості компенсації, що значно не вплине на функціонування нової системи, ми зарахували всім користувачам за 3000 срібла на рахунок для покупок, а також скасували ВК-бонус (бонус за вступу в нашу групу ВКонтакте, тепер кожен користувач може отримати цей бонус повторно, без повторного вступу в групу, просто натиснувши на кнопку в розділі бонусу "отримати бонус"). Всі реферальні зв'язку були не чіпали, а також рекламні матеріали, розміщені та оплачені в нашому серфінгу, так само не були зворушені. У процесі переходу на нову систему фінансового регулювання ми так само оновили нашу систему безпеки і поліпшили (у загальних рисах) продуктивність системи. Була оптимізована система виплат, щоб уникнути утворення черг та забезпечити моментальне виведення з системи без очікувань. Був оновлений функціонал серфінгу (спрощена система отримання винагород, через яку сайт подтормаживал). Оновлена система контролю візитів.
Спасибі за увагу!
02.07.2017
Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 62
Поділіться грою в соціальні мережі.
Гра Super Birds з висновком реальних грошей без вкладень - відгук по грі в статті. Шахраї.

[attachment=0]