Гра Сталкер з виведенням грошей на гаманець

Постривай друже!
Наказ нашого сайту реєструвати всіх бажаючих.
Ти проведеш деякі хвилини на цій сторінці, реєструйся, знайомся, поклич близьких людей – здивуй їх приємно, гарантія безпеки!
До твого відома, нам потрібен ватажок, так що реєструйся, і будемо працювати в команді (тебе чекають троє S. T. A. L. K. E. R.)
Наша компанія трошки подзаработала, нашкребли 1000 золота, знаєш, можна і більше, на зброю для захисту нам цілком достатньо.
У нас є один хлопець, за яким стоїть борг, якщо потрібен кеш, без проблем отримаєш.
Швидше вирішуй, конкуренція величезна, можеш читати відгуки про нас, якщо не віриш!

Твої дії?
Грати онлайн і ніяких труднощів, Зареєструвавшись у Тебе з'явитися власний кабінет на Тебе чекаємо ми, троє твоїх однодумців, Сталкерів, готових йти у наступ. Від нас вимагається знайти бронь проти монстрів, щоб ми змогли протистояти їх вторгнення. Бойові сталкери йдуть на пошуки артефактів, тому що вони дуже цінуються, їх потрібно продати місцевому торгашу "Тимофєєву" за нескромні гроші. Все залежить від нашої бойової підготовки і зброї і так ми зможемо як можна далі покинути наші хороми і більше артефактів опиниться в наших руках. Рівень найманців сталкерів з захистом, закінчуються завдяки Твоїм вкладами. Ти зможеш направляти своїх бійців на базу і отримувати готівку артефакти в сховище. Потім, Ти можеш продати їх і забрати до себе в кишеню справжні гроші, лише завдяки економічній ігри!

Які переваги?
· Дохід до 200 % за два місяці!
· Зареєструєш друзів, і тебе чекає приз у 1000 золота.
· Автоматичне виконання дій.
· 6 артефактів з бонусами.
· Відмінний інтер'єр.
· Життя сталкерів подвійна (Ніч/День)
· Різнопланові завдання.
· Ніяких очок.
· Сталкер з виведенням грошей!!!
· Різне.
Дата виходу:
Платформа:
Розробник:
-
Видавець:
-
Версія:
Тип видання:
Лицензия
Вага:
Кряк:
Мова інтерфейсу:
Мова озвучення:
Країна:
Жанр:
Економічні / Браузерні / Онлайн ігри
Назва:
Мінімальні системні вимоги Увага! Будьте пильні! Особисто моя думка... гра не заслуговує уваги. При наборі 82 рефералів дохід дорівнює: 0. Сталкера здохли. Найняти нових вимагають вкинути бабки. Пробувати не забороняю, та й не можу... дійте на свій страх і ризик. Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 62
Поділіться грою в соціальні мережі.
Гра Сталкер з виведенням грошей на гаманець

[attachment=0]