Грати онлайн Bless безкоштовно на ПК

«Bless» - гра про світ, де ворогують дві країни – Імперія Гирон і Союз держав. Ворожнеча змушує всіх жителів боятися майбутнього, яке може виявитися цілком похмурим, адже їх народи готові порубати один іншого на шматочки. А прості громадяни, як і завжди, видобувають руду та інші копалини, забезпечуючи армію всім необхідним складом ресурсів для виробництва зброї. Ви створюєте персонажа, генеруєте його навички відповідно до обраної раси, визначаєтеся з класом, і на цьому початок закінчується. А далі вас чекає подорож по великому наявного світу, де є цікаві локації.

Розробники розуміли, що їм треба створити фентезійний сеттінг з використанням реально існуючих давніх релігійних споруд, внушавших страх і благоговіння людям. Тому вони дійсно постаралися на славу, і багато місця виглядають страхітливо, або ж просто змушують вірити в богів навіть атеїстів, адже гігантські будівлі, розроблені в стилістиці китайської або південноамериканської архітектури, стали знаменитістю цієї гри. PvP та інші події відбуваються динамічно, світ різноманітний, купа квестів і сюжетна лінія не дасть вам занудьгувати. А можливість об'єднуватися в групи навчить геймера командної роботи і спілкування з іншими людьми.
Дата виходу:
Платформа:
ПК - Клієнтські
Розробник:
Neowiz Bless Studio
Видавець:
Neowiz Games
Версія:
v 1.0
Тип видання:
Лицензия
Вага:
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
США
Жанр:
РПГ / ММОРПГ / Екшен / Пригоди / Відкритий світ / Клієнтські / Онлайн ігри / Рекомендовані / Від 3 особи / Американські / 2016 року
Назва:
Блесс
Мінімальні системні вимоги
 • Операційна система: Windows 7/ 8/ 10
 • Процесор: Intel Core i3 550/ AMD Athlon II x4 620
 • Оперативна пам'ять: 4 Гб
 • Відеокарта: GeForce GTS 250/ Radeon R7 240
 • Звукова карта: DirectX 11
 • Жорсткий диск: 35 Гб
 • Скріншоти
  Відео до гри
  Голосів: 67
  Поділіться грою в соціальні мережі.
  Грати онлайн Bless безкоштовно на ПК

  [attachment=0]