Fallout 3 - Fate of Wanderer (2013) скачати торрент безкоштовно

Гра Fallout 3 - Fate of Wanderer» - це збірка найбільш просунутих модифікацій, що дозволяє не просто поліпшити геймплей, але повністю виправити його. Раніше розробники створили не найкращий сеттінг. І не вистачало тут елементів виживання. Але тепер реалізований і нормальний баланс зброї і броні, і потреби в їжі, воді, сні теж з'явилися. І все це чудо було зібрано в окремий дистрибутив, який був вшитий в єдиний програмний код, щоб користувачі не мучилися з установкою великої кількості модів. Самотній мандрівник – це син Джеймса, дослідника і вченого. Тато хотів реалізувати свій план з очищення всієї води в окрузі Колумбія, і тому кинув свою дитину.

Але зробив папа це тоді, коли герою виповнилося 19 років. Виріс протагоніст у Притулок 101, і ви при початку проходження можете вибрати стать, расу і інші початкові характеристики, тому що в цьому екшені присутні елементи РПГ. Далі ви будете досліджувати пустка навколо столиці США, яка переповнена супермутантами, рейдерами і мутують тваринами. Також є дві фракції – Братство Сталі і Анклав, і вам доведеться зіткнутися з конфліктом між ними. Энергооружие і потужні гармати допоможуть вирішити складні питання в цьому протистоянні.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
ex.Halfer
Видавець:
el-mods
Версія:
v 1.50
Тип видання:
RePack
Вага:
4.20 Гб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
США
Жанр:
РПГ / Екшен / Шутери / Стрілялки / Пригоди / Відкритий світ / Виживання / Від 1 особи / Від 3 особи / Американські / 2013 року
Назва:
Фаллаут 3 Фейт оф Вандерер
Мінімальні системні вимоги
 • Операційна система: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
 • Процесор: 2,4 ГГц
 • Оперативна пам'ять: 1 Гб
 • Відеокарта: NVIDIA GeForce 6800/ATI x850 або краще, сумісна з DirectX 9.0
 • Звукова карта: DirectX
 • Жорсткий диск: 6 Гб
 • Скріншоти
  Відео до гри
  Голосів: 64
  Поділіться грою в соціальні мережі.
  Fallout 3 - Fate of Wanderer (2013) скачати торрент безкоштовно

  Торрент PNG
  Скачувань:
  56
  Розмір файлу:
  21,86 Kb
  Дата завантаження:
  3-04-2017, 00:38