Dragon Age: Origins - Diamond Edition (2010) скачати торрент безкоштовно

У світ гри «Dragon Age: Origins - Diamond Edition» приходять породження темряви, ведені великим воєначальником Зла. Протагоніст вступає в ряди Сірої варти і пройти обряд ініціації, який примушує його випити крові Архидемона і породжень Тьми. Всі учасники гинуть, але герой виживає, і далі він починає допомагати іншим лицарям в боротьбі проти нападників на них тварюк. Вороги вирішили атакувати королівський замок, і тут з'явився лорд, вирішив зрадити короля, щоб скористатися ситуацією і повалити владу в королівстві. Вам доведеться своїми руками порізати десятки супротивників з ряду темних створінь.

Вони сильні і можуть вбити вас, незважаючи на надіті обладунки, тому що міць їх виходить і духовних джерел, а тому такі речі, як метал, для них не страшні. По суті, персонаж використовує особливі зброї вбивства, які були освячені та виковані з обрядів стародавніх мешканців цих земель. Тільки так можна захиститися від зла, що прийшов з іншого світу і використовує духовні атаки, що пронизують всі фізична. Лорд-зрадник не зміг реалізувати свій план, а ви в доповненні до гри почнете відроджувати Сіру Варту, тому що після вбивства Архидемона породження темряви не зникли.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
BioWare
Видавець:
Electronic Arts
Версія:
v 1.04
Тип видання:
RePack
Вага:
11.91 Гб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Російська, Англійська
Країна:
США
Жанр:
РПГ / Екшен / Пригоди / Відкритий світ / Від 3 особи / Американські
Назва:
Епоха дракона: Початок
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP / Windows Vista / Windows 7Процессор: Intel Core 2 Duo 2.8 ГГц або AMD Athlon X2 Dual-Core 5200+Оперативна пам'ять: 2 ГбВидеокарта: ATI Radeon X1900 GT / NVIDIA GeForce 7900 GT, 256 МбЗвуковая карта: DirectX 9.0 сЖесткий диск: 28 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 66
Поділіться грою в соціальні мережі.
Dragon Age: Origins - Diamond Edition (2010) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
48
Розмір файлу:
60,26 Kb
Дата завантаження:
25-05-2017, 06:52