Dark Souls 3 (2016) скачати торрент безкоштовно

Гра «Dark Souls 3» приємно здивує вас, оскільки тут зібрано все найкраще з трилогії. До того ж це завершальна частина серії, в якій будуть дані відповіді на питання з минулих програм. Сюжет обертається навколо династії Владик Вогню, але тепер мова піде про наслідки, які проявляються у випадку, якщо простий смертний опанує силою богів. Але тут не тільки привабливий сюжет, але і пристрій локацій, в які можна потрапити різними шляхами. Просто піти напролом проти натовпу чудовиськ не можна, оскільки налаштування рівня складності проходження відсутня і вам завжди буде важко.

Але завдяки цій тяжкості є сенс застосовувати тактичне мислення, що дозволяє використовувати одних супротивників для перемоги над іншими. Крім того, бойовий стиль поповнився серйозними прийомами. При зміні стійки ваш персонаж буде застосовувати інші прийоми з тією ж зброєю, а стрільба з короткого лука цілком швидка і зручна для знищення ворогів на середніх дистанціях. У цьому світі більше нічого не відбувається – міста зруйновані, сонце світить тьмяно і свинцеві хмари закривають все небо, нагадуючи герою про те, що надії більше немає. Ви тут в повній самоті будете битися з ворогами.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК Онлайн
Розробник:
From Software
Видавець:
Bandai Namco Entertainment
Версія:
v 1.05
Тип видання:
RePack
Вага:
17.35 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
Японія
Жанр:
РПГ / Екшен / Пригоди / Відкритий світ / Хоррор / Онлайн ігри / Виживання / Від 3 особи / 2016 року
Назва:
Темні душі 3, Дарк Соулс 3
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows 7 SP1, Windows 8.1 (64-бітні)Процесор: Intel Core i3-2100 / AMD FX-6300Оперативная пам'ять: 4 ГбВидеокарта: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti / ATI Radeon HD 7950Звуковая карта: DirectX 9.0 сЖесткий диску: 19 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 65
Поділіться грою в соціальні мережі.
Dark Souls 3 (2016) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
102
Розмір файлу:
44.51 Kb
Дата завантаження:
4-07-2017, 16:15