Mass Effect. Золоте Видання (2008) скачати торрент безкоштовно

Гети – штучні створіння, які в грі «Mass Effect. Золоте Видання» вийшли з-під контролю, і винен у цьому один із служителів Галактичної Цитаделі. Його звуть Сарен Артериус, і він вирішив, що пора закінчувати з цим світом, тому варто закликати жорстоких Женців – могутню расу, яка є сплавом синтетичної та біологічної форм життів. Для цього антагоніст укладає договір з Гетами, які незабаром атакують головного героя по імені Шепард. Той вирушив на далеку колонію людей, щоб знайти артефакт Протеан, а в результаті отримав в лоб від роботів з ІІ.

Однак артефакт зміг шляхом неясною технології передати інформацію про майбутній прихід Апокаліпсису в галактику. Оскільки одне місце Спецагента Цитаделі вільно, то тепер її займе Шепард. Йому доручено воювати з гетами, але при цьому треба знайти і здолати Сарена, який мабуть зовсім розумом скресла, адже його теж уб'ють. Вам доступний вибір класу персонажа, і можна його зробити биоником, який стане використовувати здібності, засновані на імплантатах нульової маси. Ці технології дозволяють маніпулювати гравітацією, що весело, але і зброя тут теж гарне.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Bioware
Видавець:
Electronic Arts
Версія:
v 1.0
Тип видання:
RePack
Вага:
6.41 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
США
Жанр:
РПГ / Екшен / Шутери / Стрілялки / Відкритий світ / Від 3 особи / Американські
Назва:
Мас Ефект Золоте Видання
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP/Vista/Win7Процессор: 2,4 ГГц DualCoreОперативная пам'ять: 1 ГбВидеокарта: ATI 1300ХТЗвуковая карта: Directx 9.0 сЖесткий диск: 12 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 69
Поділіться грою в соціальні мережі.
Mass Effect. Золоте Видання (2008) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
136
Розмір файлу:
32,87 Kb
Дата завантаження:
14-04-2017, 04:44