Mass Effect 3: Digital Deluxe Edition (2012) скачати торрент безкоштовно

У грі Mass Effect 3: Digital Deluxe Edition» присутні всі доповнення, які дають можливість не тільки змінити зовнішній вигляд деякий речей, але і додають повноцінні місії зі своїми героями і антагоністами. А від головної сюжетної лінії ви будете керувати Шепардом – командором корабля Нормандія-2, якому судилося зіткнутися з давньої високорозвиненої технологічної расою вбивць. Ці Женці просто кожні 50 000 років пролітають по галактиці, і знищую все живе, де не так давно завдяки стародавнім брами нульової маси всі живі істоти змогли встановити контакт один з одним. Але тепер це неважливо, тому що великі органічні машини з штучним інтелектом всіх уб'ють.

Такий страшний розклад для Шепарда був новиною, пронзившей серце. Просто цей чоловік пережив війну з гетами – синтетичними істотами, створеними іншою расою. І це була просто війна, хоча було видно, що хтось маніпулював роботами з боку. А тепер виявляється, що зараз стародавня раса без всякого на те права спробує спопелити рідну землю. Загалом, капітан збирає команду і при негласній підтримці Цербера продовжує свої пошуки для поліпшення корабля і знищення ворогів. Але в підсумку йому доведеться пожертвувати собою, тому що насправді ця раса – лише залишки технологій дуже давньої і забутої цивілізації, які виконують свою роль по врегулюванню конфлікту між двома формами життя.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
BioWare
Видавець:
Electronic Arts
Версія:
v 1.5
Тип видання:
RePack
Вага:
15.61 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
США
Жанр:
РПГ / Екшен / Шутери / Стрілялки / Пригоди / Відкритий світ / Від 3 особи / Американські / 2012 року
Назва:
Мас Ефект 3
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP (SP3)/Vista (SP1)/7Процессор: Intel Core 2 Duo 2.4 ГГц або еквівалент AMDОперативная пам'ять: 2 ГбВидеокарта: 512 Мб GeForce 9800 або Radeon HD 4850Звуковая карта: Directx 9.0 сЖесткий диск: 15 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 68
Поділіться грою в соціальні мережі.
Mass Effect 3: Digital Deluxe Edition (2012) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
142
Розмір файлу:
40,21 Kb
Дата завантаження:
13-05-2017, 12:07