Fallout 3 - Diamond Edition (2009) скачати торрент безкоштовно

«Fallout 3 - Diamond Edition» - це не тільки гра з усіма доповненнями, але і вшиті набори яскравих красивих і якісних текстур. Також є можливість встановити русифіковані текстури, які змінюють проходження, адже спочатку 1С зробили повну локалізацію. І тому ваші пригоди будуть більш захоплюючими, коли ви не тільки почуєте російську голос від персонажів і радіо, але і побачите літери на карті метрополітену з нашого алфавіту. Молодий юнак змушений тікати зі свого притулку, тому що його батько покинув це місце, незважаючи на заборону Доглядача. Охорона намагається вистежити героя і вбити, але йому вдається втекти.

І коли він виходить назовні, то бачить лише випалений світ, який лякає своєю жорстокістю. Тут є лазерна зброя, спопеляюче противника, плазмові гвинтівки, перетворюється в рідину будь-яка жива істота, а також багато рейдерів, мутантів і так далі. Стає дуже страшно, тому що захиститися практично неможливо, але потім ви дізнаєтеся про існування силовий броні, і озброюєтеся энергооружием. Тому ваші шанси на виживання збільшуються, та ще й навички можна прокачати, щоб володіння гвинтівкою було куди краще, і тоді супермутантам не уникнути покарання.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Bethesda Softworks
Видавець:
Bethesda Softworks
Версія:
v 1.0
Тип видання:
RePack
Вага:
6.19 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
США
Жанр:
РПГ / Екшен / Шутери / Стрілялки / Пригоди / Відкритий світ / Хоррор / Виживання / Від 1 особи / Від 3 особи / Американські
Назва:
Фаллаут 3 Даймонд Эдишн, Росіяни Текстури
Мінімальні системні вимоги
 • Операційна система: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
 • Процесор: Intel 3.0 Ghz / AMD 2.5 ГГц
 • Оперативна пам'ять: 1 Гб
 • Відеокарта: NVIDIA GeForce 6800 / ATI x850
 • Звукова карта: Directx 9.0 c
 • Жорсткий диск: 7 Гб
 • Скріншоти
  Відео до гри
  Голосів: 68
  Поділіться грою в соціальні мережі.
  Fallout 3 - Diamond Edition (2009) скачати торрент безкоштовно

  Торрент PNG
  Скачувань:
  146
  Розмір файлу:
  31,54 Kb
  Дата завантаження:
  25-06-2017, 07:10