Mass Effect 2 + 25 DLC (2010) скачати торрент безкоштовно

Повний збірник доповнень для гри «Mass Effect 2 + 25 DLC» тут якісно вшитий, і тому капітан Шепард може бути спокійний за свою Нормандію і екіпаж. Присутні знаряддя вбивства Колекторів і Термінуса, а також купа різної броні, додаткові елементи спорядження та інше озброєння начебто унікальних дробовиків. Природно, квестові аддони тут теж є, тому можна пускатися на пошуки деталей для корабля і розслідувати при цьому справа про телепорте нульової маси. Почалося все з відродження героя за допомогою лабораторії, побудованої на гроші Цербера.

Цербер – це така ультимативна організація, яка переслідує мети фашистські і ставить вище за інших. А капітан проявив себе як дуже талановитий воїн, який вже зміцнився на своєму місці. Дати йому померти означало б втрату сильного кадру, і тому організація вирішила завербувати його. Герой не погодився співпрацювати з ними, але голова так майстерно поставив умови, що йому і не треба було відмовляти. Тим більше, що Нормадия-2 була відроджена знову ж радикалами. Тепер Шепард готується до битви із Провісником, який смикає за ниточки в галактиці, зіштовхуючи раси один з одним.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
BioWare
Видавець:
Electronic Arts
Версія:
v 1.02
Тип видання:
RePack
Вага:
6.58 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
США
Жанр:
РПГ / Екшен / Шутери / Стрілялки / Пригоди / Відкритий світ / Від 3 особи / Американські
Назва:
Мас Ефект Всі Доповнення 2
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP / Windows Vista / Windows 7Процессор: Intel Pentium 4 2,6 ГГц, AMD Athlon 64 2600+Оперативна пам'ять: 2 ГбВидеокарта: Nvidia Geforce 7900 або Radeon Х1800Звуковая карта: сумісна з DirectX 9.0 сЖесткий диск: 27,5 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 62
Поділіться грою в соціальні мережі.
Mass Effect 2 + 25 DLC (2010) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
70
Розмір файлу:
33,37 Kb
Дата завантаження:
22-04-2017, 08:09