Middle Earth: Shadow of Mordor - Premium Edition (2014) скачати торрент безкоштовно

У виданні гри «Middle Earth: Shadow of Mordor - Premium Edition» вшиті всі доповнення включаючи нові скіни і спеціальні руни, які знадобляться вам в геймплеї. Так що керуйте хоробрим воїном Талионом, який за життя був командиром захисників своєї землі. А тепер він лише схожий на живу істоту, проте насправді ділить тіло з духом покійного ельфійського коваля, який створив Кільце Всевладдя. Саурон прагне дістатися до мерця, але знайти його в потойбічному світі не представляється можливим. Тому він приносить у жертву всю сім'ю героя, щоб закликати ельфа і вселити його в це тіло.

Але там же залишився і Таліон, який зміг дати відсіч прислужникам темного війська. Тепер його метою є помста всім генералам Саурона, і при цьому він буде допомагати оркам-відступникам, щоб ті змогли повернутися в своє плем'я і просунутися в ієрархії. Благо для цього необхідно лише повбивати заважають персонажів, адже закони в зеленошкірого народу дуже жорстокі і прямолінійні. Але все одно з'явиться генерал ворога, який повбиває всіх союзників персонажа, а в підсумку ви дістанетеся до головного супротивника. Голум допоможе знайти шлях, прислужуючи своєму майстрові-ельфу, в надії знайти Кільце знову.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Monolith Productions, Inc.
Видавець:
WB Games
Версія:
v 1.0.1951.6 (update 6)
Тип видання:
RePack
Вага:
23.98 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
США
Жанр:
РПГ / Екшен / Пригоди / Хоррор / Від 3 особи / Американські / 2014 року
Назва:
Середзем'я: Тіні Мордора Преміум Видання
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows 7, Windows 8 (x64-бітні)Процесор: Intel Core i5-750, 2.67 ГГц / AMD Phenom II X4 965, 3.4 ГГцОперативная пам'ять: 3 ГбВидеокарта: NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 5850Звуковая карта: сумісна з DirectX 9.0 сЖесткий диск: 51 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 62
Поділіться грою в соціальні мережі.
Middle Earth: Shadow of Mordor - Premium Edition (2014) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
88
Розмір файлу:
61,11 Kb
Дата завантаження:
10-03-2017, 14:55