Warcraft 3 - Expansion Set (2003) скачати торрент безкоштовно

У грі «Warcraft 3 - Expansion Set» були перероблені відеоролики, вшиті патчі, а також додані карти місцевості, що розширило загальну територію подій. У підсумку ви отримуєте гарну стратегію, де до Альянсу і Орди приєдналися Нічні Ельфи разом з нежиттю. По-перше, мерці мають крайньою жорстокістю, тому що їм невідома помилування і милосердя в принципі. Тобто, вони є собою погану фракцію, та й не відповідають природним законам життя. Ельфи – це злі створення, хоча вони і прославлені своєю культурою та іншими досягненнями. Але саме Нічні також відомі використанням темної магії, вимагає жертвопринесення.

Альянс – це союз людей і звичайних ельфів, а Орда – це вже орки. В Азерот збираються прийти демони, щоб знайти артефакт і відродити свого повелителя. Там трапилася така історія, в результаті якої самий могутній демон не може прийти в світ живих, тому що і тіла немає, і ключа немає. Загалом, їм терміново треба відшукати артефакт, за яким починає полювати нежить зі своїми планами. У цій плутанині людство укладає договір із заходами про взаємодопомогу у важкі часи.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК Онлайн
Розробник:
Blizzard Entertainment
Видавець:
Blizzard Entertainment
Версія:
v 1.26a
Тип видання:
RePack
Вага:
1.33 Гб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
США
Жанр:
РПГ / Стратегії / Пригоди / Онлайн ігри / Ігри на двох / Від 3 особи / Американські
Назва:
Варкрафт 3 Экспансион Сет
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows 98/98SE/ME/2000/XP/ Win7Процессор: 400 МГцОперативная пам'ять: 128 МбВидеокарта: від 8 Мб відеопам'яті і драйвером, сумісним з DirectX 8.1 Звукова карта: 16-біт, сумісна з DirectX 8.1 Жорсткий диск: 1,5 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 62
Поділіться грою в соціальні мережі.
Warcraft 3 - Expansion Set (2003) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
99
Розмір файлу:
14,11 Kb
Дата завантаження:
15-05-2017, 22:44