Ryse: Son of Rome (2014) скачати торрент безкоштовно

Маріус – відомий воїн Римської імперії, який у грі «Ryse: Son of Rome» стане головним керованим героєм. Ви будете битися з варварами, які нападають на країну з усіх боків з метою тотального знищення і грабунку працею нажиті благ. Ви розумієте, що не можна допускати кровопролиття в налагодженої країні, але не можна забувати про те, що дане суспільство повністю створено на кістках сусідніх племен, які стали рабами і трудилися до кінця свого життя на благо місцевих жителів. Тобто, варвари більше мстять, ніж безладно нападають на державу, і командир змушений усвідомити це.

Всі атаки на локації розроблені таким чином, щоб жорстоко вбивати будь жителів Риму, будь то старі, солдати або діти. Нікому не потрібні ці люди, тому що вони натворили таких справ по всій Європі, що тепер будь-хто не знає нічого в своєму житті, крім болю і бажання кровної помсти. Майже кожна людина втратив свого близького, був позбавлений будинку і поневірявся по холодним земель Півночі, і тому він бажає розплати. Маріус зможе впоратися стовпами ворогів, бо він жорстокий і навчений вбивця, що належить до еліти військ. Однак після цих подій його світогляд зміниться, адже кожен убитий ворог навіки залишиться в його спогадах.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Crytek
Видавець:
Crytek
Версія:
Update 3
Тип видання:
RePack
Вага:
18.52 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Російська, Англійська
Країна:
Німеччина
Жанр:
РПГ / Екшен / Пригоди / Відкритий світ / Ігри на двох / Від 3 особи / 2014 року
Назва:
Син Риму
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows Vista/ 7/ 8 (x64 only)Процесор: Dual core з технологією HyperThreading або quad core (4+ логічних процесорів)Оперативна пам'ять: 4 ГбВидеокарта: 1 Гб сумісна з DirectX 11Звуковая карта: сумісне з DirectX 9.0 сЖесткий диск: 25 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 66
Поділіться грою в соціальні мережі.
Ryse: Son of Rome (2014) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
107
Розмір файлу:
48,16 Kb
Дата завантаження:
2-07-2017, 14:10