Star Wars: The Old Republic (2011) скачати торрент безкоштовно

ММОРПГ «Star Wars: The Old Republic» дозволяє вам взяти участь в битвах між імперією Ситхів і Галактичної Республікою. Ця гра дуже зручна в плані своєї графіки та можливостей, адже тут реалізовані бої на кораблях в космосі як PvE, так і PvP, тому реєструйтеся, якщо обожнюєте всесвіт. До речі, розробники отримали свободу дій в цьому сеттінгу, то є стилістика, сюжет і інша атрибутика тепер вільно варіюються і мають лише відсилання до минулих частинах, однак це робить всесвіт проработаннее з боку логіки і розумності. Зоряні Війни чекають своїх героїв, і по прибуттю ви вільні визначитися – встати на сторону Галактичної Республіки, або ж підтримати Ситхів.

Головний сюрприз – події відбуваються за 3500 років до початку фільмів, тобто тут зовсім інші персонажі, у яких своя історія. Розробники зовсім не збиралися робити ігровий римейк фільмів, а вирішили створити окремий світ у всесвіті, тому тут буде цікаво. Максимальна свобода і безліч геймплейних рішень дозволять геймерам відчути світ космосу, в якому панують серйозні протиборчі сили. І людства поки там немає, а є лише схожі раси, які також намагаються втриматися на плаву під час протистояння двох військових альянсів.
Дата виходу:
Платформа:
ПК - Клієнтські
Розробник:
BioWare, Electronic Arts
Видавець:
LucasArts Entertainment, Electronic Arts
Версія:
v 4.0
Тип видання:
Вага:
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
США
Жанр:
РПГ / ММОРПГ / Екшен / Шутери / Стрілялки / Пригоди / Клієнтські / Онлайн ігри / Від 3 особи / Американські
Назва:
Зоряні війни: Стара Республіка
Мінімальні системні вимоги
 • ОС: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
 • Процесор: Intel Core 2 Duo (або еквівалентний) з частотою 2,0 ГГц і вище. AMD Athlon 64 X2 (або аналогічний) з частотою 2,1 ГГц і вище.
 • Оперативна пам'ять: 1,5 Гб або краще для Windows XP, 2,0 Гб для Vista і Windows 7, для комп'ютерів з інтегрованими відеокартами також рекомендується 2,0 Гб
 • Відеокарта: ATI Radeon XT1800 256 Мб або краще. NVIDIA GeForce 7800 GT 256 Мб або краще. Intel GMA 4100 або краще. Мінімум 256 Мб відеопам'яті і повна підтримка Shader Model 3.0
 • DVD-привід x8 або більш швидкий
 • Скріншоти
  Відео до гри
  Голосів: 69
  Поділіться грою в соціальні мережі.
  Star Wars: The Old Republic (2011) скачати торрент безкоштовно

  [attachment=0]