Dragon Age: Origins - Awakening (2010) скачати торрент безкоштовно

«Dragon Age: Origins» розповідає про події у вигаданому королівстві Ферелден, яке за своїм устроєм і культурі нагадує середньовічну країну. Перебуваючи в Південній півкулі. Королівство населене різними расами, і всі крім гномів вміють потрапляти в інший світ – Тінь, де живуть демони. Хтось проходить туди з допомогою снів, а маги використовують інший шлях і потрапляють туди всім своїм тілом. Настає час Мору – великого навали монстрів, і головний герой, якого ви створите з урахуванням передісторії, змушений приєднатися до Сірих Вартових. Варти під проводом короля створюють захист насувається лиха.

Але перед цим доведеться пройти обряд посвячення, що передбачає пиття крові демонів і монстрів. В результаті з усіх новобранців в живих залишаєтесь тільки ви, і тоді вже починається сама кампанія. Але монстри вже проникли на вашу територію, ін е вдається виконати частину плану. А тепер, коли країна занурена у війну з чудовиськами, лорд Логэйн оголошує себе регентом і зраджує свого короля, щоб захопити владу в Ферелдене. Він вступив низько, оскільки кинув на смерть всю армію короля, але на допомогу прийшла відьма, яка допомогла виконати умови захисного обряду, і тим самим дати можливість армії відбити напад.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
BioWare Corp.
Видавець:
Electronic Arts
Версія:
v 1.05
Тип видання:
RePack
Вага:
11.03 Гб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
США
Жанр:
РПГ / Екшен / Пригоди / Відкритий світ / Від 3 особи / Американські
Назва:
Епоха дракона: Початок і пробудження
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows® XP / Windows Vista / Windows 7Процессор: Intel Core 2/Athlon 64 1,6 ГГц (Intel Core 2 1,8 ГГц/Athlon 2,2 ГГц для Windows Vista/Windows 7)Оперативна пам'ять: 1 Гб (2 Гб для Vista / 7)Відеокарта: 256МБ ATI Radeon X1900 (для Windows XP), ATI Radeon X2000 (для Vista / Windows 7) або NVIDIA GeForce 8800/GeForce GT220Звуковая карта: Звуковий пристрій, сумісний з DirectX® 9.0 сСвободное місце на жорсткому диску: 23 гігабайти в папці з грою і 5 Гігабайт в папці "Мої Документи" Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 66
Поділіться грою в соціальні мережі.
Dragon Age: Origins - Awakening (2010) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
102
Розмір файлу:
37,5 Kb
Дата завантаження:
27-04-2017, 13:40