Batman: Arkham Origins (2013) скачати торрент безкоштовно

Гра «Batman: Arkham Origins» розповідає про події, що відбувалися до бунту в зловісної в'язниці для особливо небезпечних злочинців. Тоді Джокер тільки з'явився на шляху героя, щоб розірвати Готем на дрібні шматочки і зрадити його мешканців вогню. Злочинець приходить до мафії і ставить свої умови, але ті його не бажають слухати, і тоді він силовим шляхом зміщує з посади голови угруповання Чорну Маску. Після цього вся мафія повністю переходить під контроль божевільного, і він дає геніальне завдання – вбити Брюса Уейна, перед цим викривши його особистість, щоб він не стояв на дорозі у нового правителя злочинного світу.

Спочатку ніхто не знав про справжню особистості супергероя, але потім Бейн все-таки дізнався, ким насправді є Бетмен, і Брюсу не вдалося що-небудь зробити, оскільки вже стартувала остаточна фаза плану Джокера. Заквітчаний божевільний змусив в'язницю Блэкгейт здати свої позиції двічі за ніч, і бандити заполонили місто, влаштувавши безлад і безлад. Сам Бейн є особистим охоронцем головного лиходія, і він в кінці вступає в сутичку з Уейном, але той його перемагає і майже вбиває. Затейщик усього цього безладу здається на милість правосуддя, і тим самим змушує героя засумніватися в правильності своїх дій.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
WB Games Montreal, Splash Damage
Видавець:
Warner Bros. Interactive Entertainment
Версія:
Update 12
Тип видання:
RePack
Вага:
11.24 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
США
Жанр:
РПГ / Екшен / Стрілялки / Пригоди / Відкритий світ / Від 3 особи / Американські / 2013 року
Назва:
Бетмен: Літопис Аркхема
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Vista, Win 7, Win 8Процессор: Intel Core 2 Duo, 2.4 GHz / AMD Athlon X2, 2.8 GHzОперативная пам'ять: 2 ГбВидеокарта: NVIDIA GeForce 8800 GTS / AMD Radeon HD 3850 or better with 512 MB of VRAMЗвуковая карта: Сумісна з DirectX 9.0 сСвободное місце на жорсткому диску: 16 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 62
Поділіться грою в соціальні мережі.
Batman: Arkham Origins (2013) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
161
Розмір файлу:
30,79 Kb
Дата завантаження:
11-07-2017, 18:13