Mass Effect 2 (2010) скачати торрент безкоштовно

У другій частині серії Шепард виявився мертвий, оскільки в бою з гетами його корабель був зруйнований. Але у грі «Mass Effect 2» ніхто не знає, хто зміг розламати «Нормандію» дощенту. І ось славний капітан плаває по космосу, і його тіло поступово замерзає, шкіра відділяється, і він вже не дихає. Організація Цербер переслідує цілі, що дозволяють людям стати переважаючою расою в галактиці, і заради цього вони готові на все. Вони знають про велич Шепарда як Спектра і воїна, тому вирішують знайти його і воскресити. Для цього був створений проект «Лазар», який відновив тіло героя, але процес був перерваний через вторгнення на базу.

Капітан прийшов в себе, і йому довелося тікати з рушащейся станції. Далі він зустрівся з керівником Цербера – Привидом. Цей чоловік запропонував герою співпрацю, оскільки на даний момент люди в колоніях почали безслідно зникати. Дуже багато людей зникло безвісти, і розслідувати справу може тільки досвідчений капітан, адже гети вже переможені, а новий ворог невідомий. Виявилося, що Сарен все-таки зумів закликати Женців, і тепер усіма бідами людства завідує перший з них – Провісник. Протягом всієї компанії ви будете збирати команду і вдосконалювати корабель, попутно борючись з різними монстрами. У вас в друзях з'явиться розумний Гет і протеанин, і разом ви дасте бій Предвестнику.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
BioWare
Видавець:
Electronic Arts
Версія:
Special Edition
Тип видання:
RePack
Вага:
7.46 Гб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
США
Жанр:
РПГ / Екшен / Шутери / Стрілялки / Відкритий світ / Американські
Назва:
Mass Effect 2
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows® XP / Vista / 7Процессор: Intel Pentium IV 3.0 GHz / AMD Athlon 64 - 2.2 GHzОперативная пам'ять: 1 GB (для XP) / 2 GB (для Vista / 7)Відеокарта: 256 MB з підтримкою SM3.0 і DirectX 9.0 c (GeForce 7600GT / Radeon X1600XT)Звукова карта: сумісна з DirectX9.0сСвободное місце на жорсткому диску: 17 ГБ Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 65
Поділіться грою в соціальні мережі.
Mass Effect 2 (2010) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
33
Розмір файлу:
37,82 Kb
Дата завантаження:
15-04-2017, 17:19