Mass Effect (2008) скачати торрент безкоштовно

Капітан космічного судна «Нормандія» Шепард бере участь у війні з синтетичними істотами під назвою Гети. У грі «Mass Effect» все почалося з пошуків артефакту зниклої цивілізації Протеан, який володів цікавими властивостями для Ради Альянсу. Нещодавно люди приєдналися до цього Альянсу, навчившись використовувати ефект нульової маси і подорожувати по галактиці. Шепард під час пошуків артефакту в колонії людей піддається нападу гетів, але, на щастя, йому вдалося відбити атаку. По прибуттю в Раду разом з артефактом він дізнається, що агент служби безпеки галактичного Альянсу – Спектр Сарен повстав проти уряду.

В цілі Сарена входить створення можливості повернення древньої цивілізації Женців, які люблять нищити життя у всій галактиці через 50 тисяч років. Сарен примудрився налагодити контакт з гетами і підпорядкувати їх своїй волі з допомогою легенди про давніх катів. У результаті починається повномасштабна війна з синтетичної расою, яка триває до кінця кампанії, а Шепард стає Спектром і шукає Сарен, щоб знищити його. Рада вживає всі можливості для опору синтетика, але ті намагаються бити по найбільш вразливих місцях, при цьому сподіваючись заволодіти стародавніми технологіями.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
BioWare
Видавець:
Electronic Arts
Версія:
Золотое Издание
Тип видання:
Лицензия
Вага:
13.72 Гб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Російська, Англійська
Країна:
США
Жанр:
РПГ / Екшен / Шутери / Стрілялки / Відкритий світ / Американські
Назва:
Мас Ефект Золоте Видання
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows® XP SP2/VistaПроцессор: Pentium® 4 2,4 ГГц або аналогічний Athlon® ХРОперативная пам'ять: 1 ГбВидеокарта: 3D-відеоадаптер з пам'яттю 256 МБ, сумісний з DirectX® 9.0 c (GeForce 6600 або Radeon X1300)Звукова карта: Звуковий пристрій, сумісний з DirectX® 9.0 сСвободное місце на жорсткому диску: 12 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 65
Поділіться грою в соціальні мережі.
Mass Effect (2008) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
100
Розмір файлу:
69,38 Kb
Дата завантаження:
18-06-2017, 00:31