Star Stable грати онлайн безкоштовно

Острів Юрвик став місцем, де ви можете насолодитися катанням на конях, так як тут цих їздових тварин багато. У грі «Star Stable» і одного геймерші воліють проходження тут іншим екшенам. Так як криваве місиво явно створено не для них. Спокій і благодать, а також безліч мирних квестів серед поселень дозволять вам відчути себе справжньою леді. Звичайно, для хлопців теж буде корисно тут побувати, так як психіка не витримує постійні бої з демонами, вояками та іншими терористами. До того ж, симуляція поведінки коней відмінно опрацьована – прямо на славу.

Розробники прагнули до того, щоб надати геймерам відкритий світ без особливих проблем. Тут існує маса нюансів, які дозволяють насолоджуватися проходженням, адже є і місця для вивчення, і красиві пейзажі. А ще необхідно доглядати за кіньми, так як ці тварини люблять людську турботу. Вони вередливі, часто скидають з себе чужинців, але для господаря готові піти на все, щоб вислужитися. Якщо чесно, їх відданість чарує, так як ці істоти настільки вірні людям, що можуть нестися з максимальною швидкістю, поки не впадуть від втоми.
Дата виходу:
Платформа:
ПК - Клієнтські
Розробник:
Star Stable Entertainment AB.
Видавець:
Star Stable Entertainment AB.
Версія:
Тип видання:
Лицензия
Вага:
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
США
Жанр:
ММОРПГ / Симулятори / Пригоди / Відкритий світ / Клієнтські / Онлайн ігри / Ігри на двох / Рекомендовані / Від 3 особи / Американські / 2017 року
Назва:
Старий Стабл, Стабільна Зірка, Онлайн Симулятор Коней
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows 7/ 8/ 10
Процесор: Intel Core i3, 2.8 ГГц
Оперативна пам'ять: 4 Гб
Відеокарта: 1 Гб
Звукова карта: DirectX 9.0 c
Жорсткий диск: 5 Гб
Мережа: Широкосмугове підключення до інтернету
Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 62
Поділіться грою в соціальні мережі.
Star Stable грати онлайн безкоштовно

[attachment=0]