Всі коди на ГТА Сан Андреас на круті машини скачать файлом

Щоб прикрасити поїздку на машині і урізноманітнити гру ГТА Сан Андреас потрібні коди на машину. У нас є різні коди для машин, такі як NOS закис азоту або літаючі тачки. Загалом чіт-кодів існує величезна кількість. Все полягає у тому, чого ви хочете від гри і гемплея. Я сам часто використовую код на літаючі машини - це зраджує відчуття невразливості, так як врізатися ви не будете і машина залишиться цілою. Нижче прикріплений файл в якому містяться основні коди для машин, завантажуйте і насолоджуйтесь грою на повну.

А ще класно поганяти по місту і з включеними світлофорами, на дорогому автомобілі або зробити своє корито добре керованим. Пробуйте самі, вирішуйте самі, ганяти або літати.

Коди на машиниRIPAZHA - літаюча тачка COXEFGU - NOS Закис азоту (Ашота) ZEIIVG - Всі світлофори горять зеленим CPKTNWT - Прибрати з доріг весь автотранспорт PGGOMOY - Ідеальне управління FVTMNBZ - Сільські авто GUSNHDE - Елітний транспорт IOWDLAC - «Бригада» все чорного кольору LLQPFBN - «Піди противний» все рожевого кольору THGLOJ - Менше транспорту на дорогах VQIMAHA - Тюнінговані тачки XICWMD - Машина-фантом YLTEICZ - Сонні водії NATURALTALENT - У всіх авто максимальні значення VKYPQCF - У всіх таксі є нітро (потрібно для проходження місії таксі)

Категорія: Коди до гри
Дата виходу:
Платформа:
Розробник:
Видавець:
Версія:
Тип видання:
Вага:
Кряк:
Мова інтерфейсу:
Мова озвучення:
Країна:
Жанр:
Коди
Назва:
Мінімальні системні вимоги Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 63
Поділіться грою в соціальні мережі.
Всі коди на ГТА Сан Андреас на круті машини скачать файлом

Торрент PNG
Скачувань:
155
Розмір файлу:
615 b
Дата завантаження:
8-07-2017, 03:00