Smash Cops Heat скачати гру на андроїд безкоштовно

Smash Cops Heat – гра, що містить в собі багато киплячого адреналіну. Ви невгамовний поліцейський, який переслідує явних порушників закону, які просто так ні коли не дадуть вам надіти на них наручники. Цей коп не дивиться на вироблені ним руйнування в місті, адже злочинний світ завдасть куди більш непоправні наслідки для жителів. Smash Cops Heat – це екстремальні, карколомні міські погоні, в яких Ви повинні вціліти.
Вам потрібно буде патрулювати міські райони, і як тільки ви зможете помітити порушника, необхідно відразу кидатися за ним у погоню.

Спочатку ваш автомобіль буде набагато витривалішими бандитських, але по просуванню сюжетної лінії Ви повинні будете показувати вашу реакцію і спостережливість. Величезний місто, захоплююча 3D графіка, відмінно опрацьовані закони фізики, без праці відображені нападу з допомогою нового super cop'a. У грі є безліч налаштувань, таких як, посилення і фарби, управляти якими Ви можете в «налаштуваннях гри». Всі ці якості дозволять Вам зануритися в гру повного екстазу і адреналіну, і не дадуть занудьгувати ні на секунду.
Дата виходу:
Платформа:
на телефон, на планшет
Розробник:
Видавець:
Версія:
Тип видання:
Вага:
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Країна:
Жанр:
Андроїд
Назва:
Smash Cops Heat
Мінімальні системні вимоги Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 61
Поділіться грою в соціальні мережі.
Smash Cops Heat скачати гру на андроїд безкоштовно

[attachment=0]