Mafia 3 (2016) скачати торрент безкоштовно

Гра «Mafia III» дасть відповіді на питання попереднього програми, адже тут з'явиться герой другої частини в якості помічника нового протагоніста Лінкольна Клея. Цей хлопець народився у змішаній родині, а оскільки події відбуваються в шістдесятих роках дев'ятнадцятого століття, то расизм і насильство по відношенню до інших рас є буденною справою. І ось Клей, відслуживши у В'єтнамі, знаходить собі нову сім'ю в особі товаришів по службі, але практично всі вони гинуть у цій страшній війні. А по поверненню в США Лінкольна називають вбивцею, адже народ боровся проти військових дій у В'єтнамі. Герой постійно перебуває в пошуках сім'ї, яка прийме його.

Італійські мафіозі зустрічають хлопця і стріляють йому в голову, від чого той повинен був померти, але на щастя Клей вижив. Він зрозумів, що треба покінчити з расовою дискримінацією і помститися мафіозі, які вирішили його вбити. Тому герой збирає команду з трьох угруповань, у яку входять банди гаїтянки Кассандри, ірландця Берка і італійця Скалетта. Разом вони стали сім'єю, і кожен готовий врятувати один одного ціною свого життя. Оскільки офіційній владі плювати на народ і соціальні ворожнечі, то простим людям доводиться ставати кримінальними авторитетами, щоб змінити ситуацію в країні.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
2K Czech
Видавець:
2K Games
Версія:
v 1.01
Тип видання:
RePack
Вага:
18.71 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
США
Жанр:
Гонки / Екшен / Шутери / Стрілялки / Відкритий світ / Від 3 особи / Американські / 2016 року
Назва:
Мафія 3 - III
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows 7Процессор: Intel Core i5-4460, 2.70 ГГц або AMD FX-6300Оперативная пам'ять: 8 ГбВидеокарта: NVIDIA GeForce GTX 760 або AMD Radeon R7 260хЗвуковая карта: DirectX 11Жесткий диск: 68 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 67
Поділіться грою в соціальні мережі.
Mafia 3 (2016) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
63
Розмір файлу:
94,37 Kb
Дата завантаження:
5-04-2017, 21:10