ГТА 4: Complete Overclockers Edition (2010) скачати торрент безкоштовно

У грі «ГТА 4: Complete Overclockers Edition» ви отримаєте при скачуванні не тільки оригінальний дистрибутив, але і напрацювання модмейкеров, які намагалися поліпшити проходження за рахунок своїх творінь, вшитих сюди. Тут крім звичайної заміни текстур на високоякісні і додавання величезного автопарку з розміщенням його в трафіку доріг є ще більш цікаві особливості. Так, наприклад, реклама замінена на реально існуючу, що наближає Ліберті-Сіті до Нью-Йорку, який і послужив прототипом для цього мегаполісу. Також усі ресторанчики та інших місць громадського відвідування перейменовані і перероблені в існуючі на вулицях Великого Яблука.

Ніко Беллик – колишній офіцер, солдат, можливо злочинець, що втратив своїх людей із загону з вини людини з ім'ям Дмитро Раскалов. Війна на Балканах була жорстокою і вона покрита мороком, а тому здійснювати військові злочини було легко. Тепер же Діма з'являється в США, куди прилетів Ніко, і там вони у фіналі зіткнуться. Герой зрозумів, що йому доведеться заробляти гроші в кримінальній сфері життя суспільства, а тому від нього часто можна почути фразу, з якої стає ясно. Що хлопця цікавлять лише гроші. Але з часом справи стануть небезпечніше й прибутковіше, а є ще й додаткові завдання, які не впливають на сюжет.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Rockstar North, Rockstar Toronto (game) & farnyte/iCELaGlacE, others (mods)
Видавець:
Rockstar Games
Версія:
v 1.0
Тип видання:
RePack
Вага:
13.25 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Російська, Англійська
Країна:
США
Жанр:
Гонки / Екшен / Шутери / Стрілялки / Пригоди / Відкритий світ / Від 3 особи / Американські
Назва:
GTA 4, Grand Theft Auto 4: Complete Overclockers Edition
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows ХР, Windows Vista, Windows 7, Windows 8Процессор: Intel Core 2 Duo 2.8 ГГц або AMD Athlon X2 Dual-Core 5200+Оперативна пам'ять: 3 ГбВидеокарта: 512 Мб (NVIDIA Geforce 7800 / ATI X1800 / NVIDIA 8800 GS / ATI HD4670 )Звукова карта: DirectX 9.0 сЖесткий диск: 16 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 63
Поділіться грою в соціальні мережі.
ГТА 4: Complete Overclockers Edition (2010) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
169
Розмір файлу:
37,32 Kb
Дата завантаження:
5-05-2017, 23:03