Мафія - True Story (2014) скачати торрент безкоштовно

«Мафія - True Story» - гра, яка створена одним модмейкером на основі оригінального дистрибутива. Вам належить пройти нову компанію, яка пропонує не тільки нові місії, але і безліч випадкових подій, що відбуваються тут. Вам варто гарненько подумати про те, наскільки складний пристрій має кримінальна структура, на яку ви працюєте, адже саме такі організації тримають в страху все суспільство. Італійські сім'ї будуть отримувати гроші від вашої роботи, а герою дістанеться лише відсоток, який він отримає не відразу, а лише після початку довірчих відносин.

Також тут є можливість водіння красивих автомобілів 50-х років, які не можуть не тішити своє вишуканістю. Відкритий світ і можливість проходження завдань в будь-якому порядку роблять з даної гри більше, ніж просто історію про злочинний світ минулого століття. Ваш герой повинен вижити в світі грошей, наркотиків і зброї, тому що інакше йому загрожує смерть. І тому він приєднається до сильних світу цього, або ж загине під тиском суспільства. І від ваших дій залежить його майбутнє, яке може бути безхмарним або переповнений болем і стражданнями.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
SM / Mafia TS
Видавець:
SM / Mafia TS
Версія:
v 1.3
Тип видання:
RePack
Вага:
1.68 Гб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
США
Жанр:
Гонки / Екшен / Шутери / Стрілялки / Пригоди / Відкритий світ / Від 3 особи / Американські / 2014 року
Назва:
Mafia The City of Lost Heaven - True Story
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP / Vista / 7 / 8Процессор: 2 ГГцОперативная пам'ять: 2 ГбВидеокарта: 512 МбЗвуковая карта: Directx 9.0 сЖесткий диск: 3 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 69
Поділіться грою в соціальні мережі.
Мафія - True Story (2014) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
61
Розмір файлу:
17,3 Kb
Дата завантаження:
1-05-2017, 20:17