Super Street Fighter 4: Arcade Edition (2011) скачати торрент безкоштовно

«Super Street Fighter 4: Arcade Edition» - гра про боротьбу між великими бійцями світу, дізнався про проведення міжнародного змагання з рукопашного бою. Глава корпорації SIN намагається зібрати всіх кращих майстрів під своїм поглядом, щоб викрасти у них вміння володіння внутрішньою енергією, адже звичайні прийоми рідко допомагають домогтися перемоги в битві. Є ще й герой по імені Рю, який є майстром внутрішньої сили, і він може піти по шляху Темряви або Світла. Його вчитель, який вміє поводитися з Енергією духа, має рідного брата, який став демоном через набуття нелюдської сили завдяки ненависті.

Акума намагається вистежити Рю, щоб звернути його у свою віру, а при цьому спецназівці шукають ворогів, які працюють на лідера мафіозного Бізона. І всі ланцюжки в підсумку ведуть до кіборга, який є главою корпорації з розробки озброєнь SIN, так що ви пройдете цей шлях пліток і ворожнечі за будь-якого персонажа, який більше 20 осіб. У кожного є своя сюжетна лінія, і завдяки відвазі і концентрації вони зможуть домогтися успіху, і здолають найстрашніших ворогів. Якщо ж ви будете перемагати супротивників ідеально без отримання пошкоджень в свою сторону, то в кінці зустрінете секретного боса.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Capcom
Видавець:
Capcom
Версія:
v 1.4.0.1
Тип видання:
RePack
Вага:
4.36 Гб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
Японія
Жанр:
Аркади / Аніме / Екшен / Файтинг
Назва:
Супер Стріт Файтер 4
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP/ Vista/ 7Процессор: DualCore 2.5 ГГцОперативная пам'ять: 2 ГбВидеокарта: 512 МбЗвуковая карта: DirectX 9.0 сЖесткий диск: 7.6 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 67
Поділіться грою в соціальні мережі.
Super Street Fighter 4: Arcade Edition (2011) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
145
Розмір файлу:
12,13 Kb
Дата завантаження:
31-05-2017, 23:25