theHunter: Call of the Wild (2017) скачати торрент безкоштовно

Якщо перед вами пробіг олень, або ж вдалині видніється кабан, то варто взяти рушницю і прострілити всім голови. У грі «theHunter: Call of the Wild» ви можете не просто бігати по лісах, полюючи на своїх жертв світу фауни, а дійсно практикувати серйозне заняття. Тобто. Існують мисливці в Сибіру, які здатні очей білку прострілити з величезної відстані, при цьому, не пошкодивши шкірку. Це необхідно, щоб подорожче продати хутро, щоб і далі жити своїм простої і бідної життям. Так що і ви можете спробувати стати таким же вправним стрільцем.

Всього лише необхідно більш серйозно підійти до чоловічого заняття добувача, ніж звичайні геймери. І тоді задоволення буде дуже багато, так як кожен проведений годину в симуляторі дозволить здобути новий досвід. Ліс великий природа красива. А тварини зі своєю поведінкою опрацьовані досконально, і залишається лише зануритися в цей відкритий світ, щоб знайти собі здобич, і застрелити її. Хоча спочатку варто взагалі бути тихим, адже звірі завжди чують присутність незнайомця, готового використовувати рушницю проти них. Їх інстинкти виживання настільки розвинені, що вже не перший раз тварини рятуються втечею від дилетантів у полюванні.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Expansive Worlds
Видавець:
Avalanche Studios
Версія:
v 1.7
Тип видання:
RePack
Вага:
6.31 Гб
Кряк:
Вшитий (CODEX)
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
Швеція
Жанр:
Екшен / Шутери / Стратегії / Симулятори / Спортивні / Стрілялки / Пригоди / Відкритий світ / Ігри на двох / Виживання / Від 1 особи / 2017 року
Назва:
Мисливець: Поклик Дикої Природи
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows 7/ 8/ 10 (х64)
Процесор: Intel Core i3 3.11 ГГц
Оперативна пам'ять: 4 Гб
Відеокарта: NVIDIA GTX 660/ ATI HD7870, 1 Гб
Звукова карта: DirectX 11
Жорсткий диск: 20 Гб
Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 67
Поділіться грою в соціальні мережі.
theHunter: Call of the Wild (2017) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
151
Розмір файлу:
17,02 Kb
Дата завантаження:
28-03-2017, 10:09