Die Young (2017) скачати торрент безкоштовно

Хоррор «Die Young» - це стара історія про дівчину і міста і сільських хлопців. Тобто, в грі буде протагонистка, що приїхала з друзями на відпочинок. А за нею почнуть ганятися божевільні, тупі і абсолютно безчесні сільські жителі. Вони збираються її ґвалтувати, отрубывать кінцівки, годувати випорожненнями, а також насолоджуватися муками красивою діви. Адже вона багато років добре вчилася, і домоглася положення в суспільстві сама. Взагалі, в мегаполісах зовсім інший народ ходить – там нормальні люди, і живуть у злагоді і за моральними нормами, не погляд на чуже добро.

А от в селах живуть розумово відсталі тварі, які не змогли самі нічого в житті домогтися, а тільки можуть заздрити. Їх заздрість – це щось неймовірне, так як вони готові піти на все, лише б знищити людину, яка самостійно домігся успіху в житті. Абсолютно бездарні істоти намагаються поневолити дівчинку, щоб робити з неї жахливі речі, а оскільки саме ви керуєте героїнею, то врятуйте бідолаху. Адже ці молодики, яким держава ще й намагається допомагати, угроблять милу дівчину. І вона одна повинна рятуватися втечею від маніакального населення села.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
IndieGala
Видавець:
IndieGala
Версія:
v 0.2.5.2 Alpha, Ранний доступ
Тип видання:
Пиратка
Вага:
5.76 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
США
Жанр:
Екшен / Шутери / Симулятори / Стрілялки / Пригоди / Відкритий світ / Інді / Хоррор / Виживання / Від 1 особи / Американські / 2017 року
Назва:
Помри Молодим
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows 7/ 8/ 10 (х64)
Процесор: Intel Core i5-3470/ AMD FX-6300
Оперативна пам'ять: 8 Гб
Відеокарта: NVIDIA GeForce 750 Ti/ AMD Radeon R7 260X, 2 Гб
Звукова карта: DirectX 11
Жорсткий диск: 10 Гб
Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 67
Поділіться грою в соціальні мережі.
Die Young (2017) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
81
Розмір файлу:
14,86 Kb
Дата завантаження:
18-06-2017, 12:06