Tanki X грати онлайн безкоштовно

«Tanki X» - ММО гра про танки з можливістю їх поліпшення за допомогою установки нових гармат, корпусів і інших модулів. По мірі досягнення прогресу ви будете отримувати нові звання, які дозволять вам поліпшувати навички, і тим самим збільшувати шкоди від своїх знарядь. Техногенний прогрес пройшов успішно у лавах людей, і тому, як тільки з'явилася така можливість, людство почало нову війну. Веселощів тут багато – лазерні гармати, вогнемети, рельсотроны та інші види озброєння дозволяють зруйнувати танк противника, знищивши його і спостерігаючи за догораючими залишками.

Такими темпами люди швидко себе знищать, тому монополісти, які володіють інфраструктурою, регулюють хід війни, щоб не завдати максимальної шкоди економіці. Якщо люди захотіли повбивати один одного – то ніхто їм заважати в цьому не буде, однак треба обмежити поле боїв, і тому стики не набувають світового масштабу, а лише є локальними конфліктами. Щоб подолати натовпу супротивників, необхідно руйнувати всю їх захист, однак в основному в ММО битвах вороги будуть кататися самі по собі, щоб у разі перестрілки між двома танками вдарити з тилу супротивника.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК Онлайн
Розробник:
AlternativaPlatform
Видавець:
AlternativaPlatform
Версія:
от 28.10.16
Тип видання:
Лицензия
Вага:
1.07 Гб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
Росія
Жанр:
Екшен / Симулятори / Онлайн ігри / Рекомендовані / Від 3 особи / російською / 2016 року
Назва:
Танки Ікс
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP/ Windows 7/ 8/ 10Процессор: Intel Core i3 3225Оперативная пам'ять: 4 ГбВидеокарта: Intel HD graphics 4000Звуковая карта: DirectX 9.0 сЖесткий диск: 2 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 60
Поділіться грою в соціальні мережі.
Tanki X грати онлайн безкоштовно

[attachment=0]