Pulsar: Lost Colony (2015) скачати торрент безкоштовно

Гра «Pulsar: Lost Colony» має кооперативним проходженням, в якому вам разом з друзями доведеться управляти своїм кораблем і пересуватися по глибокому космосу заради пошуків придатних для проживання планет. Однак сектора, куди ви будете летіти, генеруються випадковим чином, тому там будуть розташовані і планети, і космічні станції, а також з'являться вороги. Загалом, пригод буде достатньо для того, щоб вам зі своїми друзями насолодитися космічною сагою, де треба знищувати супротивників, досліджувати місцевість на поверхні планети або ж добувати корисні копалини. Складнощі життя в галактиці обумовлені нестачею ресурсів.

Тому всі завдання в основному будуються на видобутку копалин або ж атаці суден, які перевозять сировину. Вам також будуть доступні й інші види місій, що дозволяють досліджувати цікаві сектора зоряних систем, де треба відшукати важливі речі або ж врятувати екіпажі розбитих кораблів. До того ж реалізовано можливість ходи по самій планеті, куди ви будете приземлятися з різних причин. Так що боротьба за ресурси. Влада і політичні інтриги не обійдуть вас стороною, якщо ви самі захочете приєднатися до цих проблем, щоб заробити собі грошей і тим самим забезпечити корабель можливістю ремонту в разі пошкоджень, або ж замінити на ньому багато модулі.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Leafygames
Видавець:
Leafygames
Версія:
v beta 12.2, Ранний доступ
Тип видання:
RePack
Вага:
880.8 Мб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Англійська
Мова озвучення:
Відсутній
Країна:
США
Жанр:
Екшен / Шутери / Симулятори / Стрілялки / Пригоди / Відкритий світ / Інді / Виживання / Від 1 особи / Американські / 2015 року
Назва:
Пульсар: Загублена Колонія
Мінімальні системні вимоги
 • Операційна система: Windows XP/ 7
 • Процесор: DualCore 2 ГГц
 • Оперативна пам'ять: 4 Гб
 • Відеокарта: Intel HD 5000
 • Звукова карта: DirectX 9.0 c
 • Жорсткий диск: 5 Гб
 • Скріншоти
  Відео до гри
  Голосів: 64
  Поділіться грою в соціальні мережі.
  Pulsar: Lost Colony (2015) скачати торрент безкоштовно

  Торрент PNG
  Скачувань:
  125
  Розмір файлу:
  17,64 Kb
  Дата завантаження:
  16-03-2017, 01:44