Hello Neighbor alpha 3 (2017) скачати торрент безкоштовно

«Hello Neighbor alpha 3» - гра, яка дозволить знову взяти участь в пригодах з елементами хоррору, а завданням вашої є проникнення всередину особняка противника. Є будинок, і знаходиться він по сусідству з вашим, тому ви зацікавилися існуванням цієї людини. Кожен день він спускається до себе в підвал, і проводить там більшу частину вільного часу, незважаючи на втому та бажання поспати. Може, цей громадянин займається будівництвом нового наукового винаходу, або ж молиться забутим богам – неважливо, тому що цікавість перемагає страх.

Тепер, коли протагоніст зважився піти до сусіда, і подивитися, що ж там ховається у підвалі, немає ніяких сумнівів, що ця затія обернеться страшною небезпекою. Повернутися додому буде непросто, тому що проникнення з елементами скритності – це завдання вам під силу, але як же ви збираєтеся втекти з підсобного приміщення? Ось саме, в більшості випадків доведеться бути закопаним під землю і звідти вас ніхто не виручить. Щоб бути готовим до смерті, треба провести чимало часу в медитації, але герой занадто дурний, щоб усвідомити це. Він йде у місце, звідки повернутися неможливо, і заступ сусіда стане останньою річчю, яка проводить хлопця на той світ.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Dynamic Pixels
Видавець:
tinyBuildGAMES
Версія:
v Alpha 3, Ранний доступ
Тип видання:
Лицензия
Вага:
919 Мб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
США
Жанр:
Екшен / Пригоди / Інді / Хоррор / Від 1 особи / Американські / 2017 року
Назва:
Привіт Сусід Альфа 3
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows 7Процессор: Intel Core і5Оперативная пам'ять: 6 ГбВидеокарта: GTX 970Звуковая карта: DirectX 11Жесткий диск: 2 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 64
Поділіться грою в соціальні мережі.
Hello Neighbor alpha 3 (2017) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
121
Розмір файлу:
17,78 Kb
Дата завантаження:
29-06-2017, 14:35