Hello Neighbor alpha 1 (2016) скачати торрент безкоштовно

Живе одна людина поруч з вами, і займається буденними справами кожен день. Але у грі «Hello Neighbor alpha 1» вам належить дізнатися моторошні таємниці з його існування, тому що мужик виглядає підозріло. Він постійно копається в підвалі і хочеться подивитися, що ж там зберігає цей дивак. А для того, щоб проникнути всередину приміщення, необхідно непомітно прокрастися через двір, що буде складно. Проте, коли ви потрапите всередину приміщення – почнеться найцікавіше. Весь геймплей побудований на страху, і цей жах стати трупом охоплює вас постійно. Може, даремно ви зацікавилися чужим життям?

Але ні, так просто здаватися герой не буде, адже якщо вже він відчуває це непереборне відчуття страху, значить дійсно можна знайти щось цікаве під будинком сусіда. А адже там повинні знаходитися закривавлені залишки трупів, безліч інструментів, що застосовуються для розсічення плоті людської, а також різні фігурки тварин, виткані з справжніх звірів, які стали опудалами. Очікування протагоніста дуже великі, і він вже готовий відкрити двері підвалу, от тільки вона забита дошками, а поки хлопчина витрачав час дарма, його ворог вже повернувся в свій будинок. Якщо він зловить вас, то живцем закопає на задньому дворі.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Dynamic Pixels
Видавець:
tinyBuildGAMES
Версія:
v alpha 1, Ранний доступ
Тип видання:
Пиратка
Вага:
602 Мб
Кряк:
Присутній
Мова інтерфейсу:
Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
США
Жанр:
Екшен / Пригоди / Інді / Хоррор / Від 1 особи / Американські / 2016 року
Назва:
Привіт Сусід Альфа 1
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows 7Процессор: Intel Core і5Оперативная пам'ять: 6 ГбВидеокарта: GTX 970Звуковая карта: DirectX 11Жесткий диск: 2 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 62
Поділіться грою в соціальні мережі.
Hello Neighbor alpha 1 (2016) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
84
Розмір файлу:
11,75 Kb
Дата завантаження:
15-07-2017, 20:10