No man's Sky (2016) скачати торрент безкоштовно

Космічний симулятор з відкритим світом під назвою «No man's Sky» дозволяє вам подорожувати по безкрайньої всесвіту, яка генерується завдяки складним обчислювальним алгоритмом. Розробники приділили багато уваги цьому аспекту, зробивши тим самим неповторний світ, де є унікальні планети зі своєю фауною, і можна не тільки літати в космосі, і брати участь у боях, але і заходити на посадку на небесні тіла, щоб потім як у шутері від першої особи винищувати монстрів і ворогів. Загалом, це круте сплетіння двох жанрів, які відкривають перед вами величезний світ.

До того ж, тут велика варіація ворогів з їх характеристиками, оточення повністю генерується випадково, а також багато озброєння. Можна з піратами у відкритому космосі повоювати, забираючи рештки цінних речей з їх кораблів, або ж просто політати зі своїми товаришами, взявши завдання з патрулювання на одній космічній станції. Вас не обмежують сюжетом, і тут ви відчуєте себе самотнім вовком, який може вибирати свій шлях для досягнення багатства, і його можна витратити на покращений корабель. Однак краще берегти здоров'я, тому що деякі противники дуже смертоносні.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Hello Games
Видавець:
Hello Games
Версія:
v 1.1.3
Тип видання:
RePack
Вага:
2.40 Гб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Російська, Англійська
Країна:
США
Жанр:
Екшен / Симулятори / Пригоди / Відкритий світ / Від 1 особи / Американські / 2016 року
Назва:
Але Мен Скай, No Mans Sky
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows 7Процессор: Intel Core і3Оперативная пам'ять: 8 ГбВидеокарта: nVidia GTX 480Жесткий диск: 10 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 61
Поділіться грою в соціальні мережі.
No man's Sky (2016) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
100
Розмір файлу:
13,18 Kb
Дата завантаження:
21-05-2017, 01:47