Deus Ex: Mankind Divided (2016) скачати торрент безкоштовно

Гра «Deus Ex: Mankind Divided» розповість про нові події в житті головного героя, який став живим втіленням збройової могутності своєї країни і одним з багатьох прототипів, які тепер не є повністю людьми. Загалом, його спіткала важка доля, але людина вже тоді зрозумів, що світ переходить на новий щабель війни, і життєві обставини змусили його зробити такий вибір. А тепер урядові війська намагаються всіх відловити, щоб знищити, і мабуть тут діє диверсійна група, яка проникла в керівництво з метою зруйнувати оборонну міць країни.

Використовуються різні приводи для того, щоб відловити кожного, і тому багато герої батьківщини вирушили в хащі мегаполісів, де відстрілюють полюють на них солдатів, при цьому прикриваючись цивільними. Такий поворот подій не повинен був настати, і тепер героєві доводиться виживати, воюючи, по суті, зі своїми побратимами по армії. Але зупинити це йому не під силу, і лише розібравшись у ситуації та її причини він може змусити уряд відмовитися від своїх намірів, щоб врятувати життя багатьом людям і відновити військову міць країни, в якій диверсанти з вбудованими імплантантами відіграють важливу роль.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Eidos Montreal
Видавець:
Square Enix
Версія:
v 1.0
Тип видання:
Steam-Rip
Вага:
24.68 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
Канада
Жанр:
Екшен / Шутери / Стрілялки / Пригоди / Відкритий світ / Від 1 особи / 2016 року
Назва:
Деус Екс Манкинд Дивайдед
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows 7/ 8/ 10Процессор: Intel Core i3-2100Оперативная пам'ять: 8 ГбВидеокарта: AMD Radeon HD 7870 або NVIDIA GeForce GTX 660, 2 ГбЗвуковая карта: DirectX 11Жесткий диск: 45 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 66
Поділіться грою в соціальні мережі.
Deus Ex: Mankind Divided (2016) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
151
Розмір файлу:
124,2 Kb
Дата завантаження:
5-04-2017, 03:39