Наруто Найтеки Кенсев Р1 (2015) скачати торрент безкоштовно

В грі «Наруто Найтеки Кенсев Р1» ви будете керувати ніндзя, який зобов'язаний перемогти суперника. Тут всі персонажі створені за мотивами однойменної манги і аніме. Вашим завданням є використання чакри для створення особливих технік, завдають додатковий підвищений шкоди. Щоб перемогти ворога, необхідно атакувати його з різних флангів, оскільки ваші супротивники на місці стояти не будуть. Геймери будуть разом боротися проти реальних гравців, керуючих відомими персонажами з цього аніме, щоб перемогти їх і насолодитися боєм. Справа в тому, що манга настільки барвиста, а техніки там дивовижні, що багато глядачі хотіли б це випробувати в грі.

Тому розробники і надали таку можливість, розуміючи, що популярність у їх програми буде велика. Адже екшен успадковує багато традиції оригінальної манги, а вона, в свою чергу, зацікавила натовпи шанувальників по всьому світу. Тепер же кожен геймер зобов'язаний проявити на полі бою хитрість і сміливість, притаманну ніндзя, щоб здолати ворогів, інакше самі вони загинуть. Вашим завданням є перемога над супротивником, який вже і так стоїть на ногах ледве Виснажливі бої змушують воїнів тіні осягати нові вершини, щоб в майбутньому не програти.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
The NNK Development Team
Видавець:
The NNK Development Team
Версія:
v 1.0
Тип видання:
RePack
Вага:
514.8 Мб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Японський
Країна:
США
Жанр:
Аркади / Аніме / Екшен / Файтинг / Американські / 2015 року
Назва:
Naruto Naiteki Kensei R1
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ 10Процессор: Pentium IV 1.3 ГГцОперативная пам'ять: 512 МбВидеокарта: 128 МбЗвуковая карта: DirectX 9.0 Жорсткий диск: 700 Мб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 63
Поділіться грою в соціальні мережі.
Наруто Найтеки Кенсев Р1 (2015) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
128
Розмір файлу:
10,54 Kb
Дата завантаження:
4-03-2017, 02:57