Лего Світи (2015) скачати торрент безкоштовно

Гра «Лего Світи» надає вам можливість займатися створенням свого простору, причому, спочатку геймеру доведеться шукати всі елементи і технології. Уявіть, що гравець потрапляє в інший вимір, де може творити все, що захоче, наче бог. Однак спочатку треба відшукати персонажів, технології, транспорт, будівлі та все інше, що знадобиться при створенні свого поселення і цілої планети. А поки що існує лише безмовна пустеля, в якій немає нічого, крім вас самих. І бажання зробити інфраструктуру і все інше рухає користувачів до розробки цікавих локацій.

Персонажі тут присутні в повному обсязі з інших частин серії, а також є мультиплеер. Вам необхідно заглибитися в таємниці редактора, який переповнений можливостями, і після відкриття певних елементів з'явиться шанс на створення кращого світу, де будуть і вороги, і герої, а також прості жителі. Міста наповняться громадянами, і там будуть машини, автобусні зупинки, заводи та інші елементи економіки. Можна буде сходити в кафе, де поруч знаходиться фонтан. Протагоністи за допомогою своїх здібностей збережуть спокій на території, і ніякий ворог не зможе зіпсувати життя людям.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
TT Games, Traveller's Tales
Видавець:
Warner Bros. Interactive Entertainment
Версія:
Update 15, Ранний доступ
Тип видання:
RePack
Вага:
957 Мб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Не вимагається
Країна:
США
Жанр:
Екшен / Симулятори / Пригоди / Відкритий світ / Американські / 2015 року
Назва:
LEGO Worlds
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP/ 7Процессор: DualCore 2.5 ГГцОперативная пам'ять: 2 ГбВидеокарта: 512 МбЗвуковая карта: DirectX 9.0 сЖесткий диск: 10 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 69
Поділіться грою в соціальні мережі.
Лего Світи (2015) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
121
Розмір файлу:
19,54 Kb
Дата завантаження:
30-04-2017, 09:32