Mirror's Edge Catalyst (2016) скачати торрент безкоштовно

Гра «mirror's Edge Catalyst» є перезапуском франшизи, однак тут ви вже отримаєте великий відкритий світ з безліччю побічних квестів на відміну від оригіналу 2009 року. Розробники вирішили повністю переробити всі тонкощі геймплея, зробивши Кейт сильніше в рукопашних боях, і при цьому, позбавивши її здатності використовувати вогнепальну зброю. Природно, суспільство все ще перебуває під гнітом цензури та пропаганди, однак тепер стеженням за кожен громадянином займається корпорація Конгломерат, яка фактично встановила монополію у всьому на території мегаполісу.

Ринок, будь-які товари і навіть постачання зброї залежать від цієї організації, що свідчить про змову між урядом та організацією. Не дивно, що її члени перебувають у обох областях управління, і тому всі тендери належать їм. Просто справа в законах, які багато в чому обмежують владу, до того ж, в умовах демократії тоталітаризм вищих чиновників буде позначений як порушення нових засад держави. Інша річ. Якщо є приватна компанія, яка всім у місті займається. Кейт, будучи простим бігуном, змушена оборонятися і тікати від найманців фірми, щоб доставляти посилки між повстанцями.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
EA DICE
Видавець:
Electronic Arts
Версія:
v 1.0.3.47248
Тип видання:
Лицензия
Вага:
23.21 Гб
Кряк:
Присутній
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Російська, Англійська
Країна:
США
Жанр:
Екшен / Пригоди / Від 1 особи / Американські / 2016 року
Назва:
Мирорс Едж Каталист
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows 7Процессор: Intel i3-3250/ AMD FX-6350Оперативная пам'ять: 6 ГбВидеокарта: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti / AMD Radeon R9 270x, 2 ГбЗвуковая карта: DirectX 11Жесткий диск: 25 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 64
Поділіться грою в соціальні мережі.
Mirror's Edge Catalyst (2016) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
106
Розмір файлу:
140,64 Kb
Дата завантаження:
7-06-2017, 00:08