Dead Rising 2: Off the Record (2011) скачати торрент безкоштовно

Френк Вест в грі «Dead Rising 2: Off the Record» вирішив розповісти свою неканонічну, але цікаву історію про те, як би склалася його доля, якщо він виявився на місці оригінального протагоніста другої частини. Таким чином, мова піде про раптово спалахнула слави цієї людини, який раніше був фотографом, але потім отримав премію від президента країни за свої подвиги. Однак ви також побачите, що шоу Френка на телебаченні виявилося занадто жорстоким, і щоб не викликати паніку у населення, героя вирішили просто викинути на вулицю і забути, а всю його популярність стерти.

Тепер з'ясовується наступний факт – хлопця вкусила зомбі давно, і тепер йому треба кожні добу вводити в тіло Зомборекс, а для цього потрібні гроші. І він вирішує йти на шоу, де можна вбивати зомбі за гроші заради насолоди глядачів, і таким чином він зможе зберегти свій розум, щоб продовжити життя в обличчі людини. Також буде багато побічних квестів і нових локацій, а саме проходження сильно відрізняється від оригінальної другій частині тому, що герой тут зовсім інший. Він не бравий хлопець, а всього лише журналіст, який втратив славу і тепер просто виживає, роблячи все, щоб не стати ще одним зомбі.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Capcom
Видавець:
Capcom
Версія:
Update 1
Тип видання:
RePack
Вага:
3.76 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
Японія
Жанр:
Екшен / Шутери / Стрілялки / Зомбі / Виживання / Від 3 особи
Назва:
Дед Ризинг 2 Оф Зе Рекорд, Повстання Мерців 2: За Кадром
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP/ Vista/ 7Процессор: Intel Core 2 Duo 2,4 ГГц/AMD Athlon X2 2,2 ГГцОперативная пам'ять: 2 ГбВидеокарта: NVIDIA GeForce 8800GTS/ATI Radeon HD 3850Звуковая карта: DirectX 9.0 сЖесткий диску: 8.5 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 67
Поділіться грою в соціальні мережі.
Dead Rising 2: Off the Record (2011) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
79
Розмір файлу:
20,55 Kb
Дата завантаження:
9-06-2017, 14:03