Call of Duty - Modern Warfare 2 : Civil war 2 (2016) скачати торрент безкоштовно

Політична війна на Україні відображена в гру «Call of Duty - Modern Warfare 2 : Civil war 2», де створені заново текстури та інші важливі речі заради нового унікального проходження, будучи повстанцем з числа жителів Новоросії, ви протистоїте американцям, у яких є союзник в особі Ігоря Коломойського. Саме цей магнат за сюжетом створив спеціальну бомбу, здатну знищити велику кількість мирного населення. Війська США намагаються захопити Ірак, використовуючи ИГИЛ в своїх цілях, проте солдати Росії намагаються звільнити цю країну, не даючи ворогові змоги взяти під контроль вишки з нафтою.

Вся причина того, що відбувається, полягає в тому, щоб прибрати Росію з конкурентів на світовому ринку, адже поступово ця країна перетворюється в наддержаву після падіння СРСР, І саме нафта з газом дають можливість владі поступово накопичувати бюджет, щоб у майбутньому провести тотальну модернізацію виробництва, що забезпечить вихід на новий рівень економічної стратегії. Сировинна політика дуже стомлююча для народу, тим більше, що закуповувати за кордоном товари невигідно. Ось США і почали свої бомбардування по різних країнах, щоб послабити вплив російських шляхом потрапляння на ринок дешевої сировини.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Народные умельцы и Prorussian Games Development
Видавець:
Самиздат
Версія:
v 1.1, Ранний доступ - будет обновляться
Тип видання:
Пиратка
Вага:
12.63 Гб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
Росія
Жанр:
Екшен / Шутери / Стрілялки / Від 1 особи / російською / 2016 року
Назва:
Поклик боргу 2: Громадянська Війна 2
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP/ Vista/ 7Процессор: Intel Pentium 4 3.0 ГГц / AMD Athlon 64 3200+Оперативна пам'ять: 1 ГбВидеокарта: nVidia GeForce 6600GT / ATI Radeon 1600XT, 256 МбЗвуковая карта: DirectX 9.0 сЖесткий диск: 13 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 69
Поділіться грою в соціальні мережі.
Call of Duty - Modern Warfare 2 : Civil war 2 (2016) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
98
Розмір файлу:
32,04 Kb
Дата завантаження:
16-05-2017, 14:31