Lost Planet 3: Complete Edition (2013) скачати торрент безкоштовно

«Lost Planet 3: Complete Edition» - шутер від третьої особи про найманця компанії NEVEC на планету E. D. N. III. Протагоніст прибув сюди в якості співробітника, і головними ворогами залишаються жуки під назвою Сарана. Вони є корінним населенням планети, і постійно заважають людям проводити роботи по збільшенню площі для проживання. Планета дуже холодна, проте, на ній є спеціальний ресурс, з якого можна видобувати енергію. Він відправляється після видобутку прямо на Землю, тим самим забезпечуючи інфраструктури держав харчуванням ля підтримки мінімального рівня роботи промисловості.

Компанія розуміє, що треба робити з цієї планети колонію, щоб було вигідніше поставляти паливо на Землю, і для цього робить спроби щодо зміни клімату, а також за знищення Акридов. Є спеціальні бурові установки у вигляді робота, і ви будете використовувати її для пересування і атаки по жукам. Джим як героя стане виконувати завдання своєї фірми, однак йому поступово відкриються погані темні таємниці про своїх роботодавців. Поки що ця комерційна організація намагається зробити все можливе, щоб життя на планеті стала придатною для людини. Однак у майбутньому влада корпорації буде величезною і тоталітарною.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Spark Unlimited
Видавець:
Capcom
Версія:
v 1.0.3
Тип видання:
RePack
Вага:
18.10 Гб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
Японія
Жанр:
Екшен / Шутери / Стрілялки / Від 1 особи / Від 3 особи / 2013 року
Назва:
Лост планет 3, Втрачена Планета 3
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP/ 7Процессор: DualCore 2.5 ГГцОперативная пам'ять: 3 ГбВидеокарта: NVIDIA GeForce 9800 або ATI Radeon HD 4770Звуковая карта: DirectX 9.0 сЖесткий диск: 27 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 63
Поділіться грою в соціальні мережі.
Lost Planet 3: Complete Edition (2013) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
88
Розмір файлу:
91.47 Kb
Дата завантаження:
11-05-2017, 17:58