Sir, You Are Being Hunted (2013) скачати торрент безкоштовно

Круті роботи, створені в результаті технологічної революції, з часом набули свій інтелект, і тепер у грі «Sir, You Are Being Hunted» розклад змінився в гіршу сторону для людей. Нині ж механізми захопили владу на всій Англії і взяли під контроль інфраструктуру. Тому що вони розумніші і раціональніше. А люди живуть в якості рабів. Чи тварин, взагалі, прав у них небагато, хіба що підкорятися, але побут цим створінням з плоті і крові володарі псувати не стали. Проте головний герой прокидається на архіпелазі островів, де відбувається полювання на людей заради забави – англійські аристократи в особі роботів вбивають місцеву дичину.

Нецікаво ганятися за тваринами, тому вельмишановні механізми вирішили використовувати в якості мети людини, що володіє багатьма талантами, тобто вашого персонажа. Так і цікавіше буде, і при цьому можна насолодитися проведенням часу, оскільки всі заводи працюють, а робити нічого. Штучний інтелект теж вимагає нового досвіду, тому вам доведеться виживати тут, шукаючи їжу, харчуючись сирою водою і обшаривая дому заради наживи. До того ж є спеціальний камінь, що є основою телепорту, і якщо протагоніст збере всі розкидані запчастини, то зможе втекти звідси.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Big Robot Ltd
Видавець:
Big Robot Ltd
Версія:
v 1.4
Тип видання:
Steam-Rip
Вага:
419.78 Мб
Кряк:
Є
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
США
Жанр:
Екшен / Шутери / Стрілялки / Пригоди / Відкритий світ / Інді / Хоррор / Ігри на двох / Виживання / Від 1 особи / Американські / 2013 року
Назва:
Сер, На Вас Оголошено Полювання
Мінімальні системні вимоги
 • Операційна система: Windows 7, 8
 • Процесор: Intel Core 2 Duo, AMD Athlon X2
 • Оперативна пам'ять: 2 Гб
 • Відеокарта: 512 Мб
 • Звукова карта: DirectX 9.0 c
 • Жорсткий диск: 2 Гб
 • Скріншоти
  Відео до гри
  Голосів: 69
  Поділіться грою в соціальні мережі.
  Sir, You Are Being Hunted (2013) скачати торрент безкоштовно

  Торрент PNG
  Скачувань:
  153
  Розмір файлу:
  17,52 Kb
  Дата завантаження:
  11-04-2017, 08:25