Dead Space (2008) скачати торрент безкоштовно

Айзек працює в хорошій корпорації, що займається видобутком корисних копалин на інших планетах. У грі «Dead Space» люди були змушені створити космічні кораблі, які обладнані спеціально для переробки планет ресурси, необхідні цивілізації. Одним з таких суден є крейсер Ишимура, який полетів до планети Егіда-7 заради знахідок. І там екіпаж з великим трудом відкопав артефакт Обеліск. А ось тут історія корпорації відкривається з тіньової сторони – крім видобутку керівництво займається вивченням древніх цивілізацій і шукає корисні предмети, здатні штовхнути людство вперед.

Однак Обеліск – це не та річ, яка допоможе розвитку, тому що її призначенням є зміна природи живих істот, а якщо сказати просто – то осквернення. З-за артефакту члени екіпажу перетворилися в ходячих мерців, що володіють вселяють здібностями. Насправді стався збій в їх генетичному коді, який призвів до різкої еволюції в іншу сторону, і тепер вони являють собою ворожих солдатів забутої раси. Айзек у складі групи порятунку відправляється на Ишимуру, щоб дізнатися про події, і поруч з ним летить прихований агент, чиїм завданням є доставка Обеліска на Землю. Однак виживе тільки протагоніст.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Visceral Games
Видавець:
Electronic Arts
Версія:
v 1.0
Тип видання:
RePack
Вага:
2.77 Гб
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
США
Жанр:
Екшен / Шутери / Стрілялки / Хоррор / Від 3 особи / Американські
Назва:
Мертвий Космос, Дед Спейс
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP / Vista / SevenПроцессор: Pentium 4 3.2 ГГцОперативная пам'ять: 1 ГбВидеокарта: nVidia 6800 / ATI X1650, 256 МбЗвуковая карта: DirectX 9.0 сЖесткий диск: 8 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 65
Поділіться грою в соціальні мережі.
Dead Space (2008) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
132
Розмір файлу:
14,35 Kb
Дата завантаження:
21-04-2017, 07:21