Angry Video Game Nerd 2 ASSimilation (2016) скачати торрент безкоштовно

«Angry Video Game Nerd 2 ASSimilation» - гра, що розповідає про те, як наш прекрасний світ перетворився у віртуальний всесвіт, де закони аркади стали головними. Але відважний хлопець по імені Нерд, що володіє силою волі і ненавистю до всього живого, вирішив зруйнувати цю ілюзію, щоб повернути все на свої місця. Його нетерплячість і агресія допоможуть врятувати планету, що вкрай рідко трапляється, тому що зазвичай такі люди прагнуть все знищити. Дивно, але на цей раз ненависть допомагає людству вижити, адже життя у віртуальності погано впливає на нас.

Озброївшись бластером і своїм внутрішнім злом, герой відправляється в шлях, щоб вбити все на своєму шляху, змушуючи аркадні правила поступово зникати. Таким чином, ви станете спасителем, який знаменує нову перемогу над електронною ерою, адже не можна дати комп'ютерів захопити наші уми. Боротьба буде складною, і вороги намагатимуться не тільки використовувати власні можливості, бо у них в арсеналі є пристрої, що дозволяють затопити землю. Та й інші чинники на зразок радіації будуть перешкодою для досягнення своєї мети, але персонаж не з слабаків, особливо коли мова заходить про комп'ютерних іграх.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
FreakZone Games
Видавець:
ScrewAttack Entertainment
Версія:
v 1.2
Тип видання:
RePack
Вага:
151.3 Мб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Англійська
Мова озвучення:
Відсутній
Країна:
США
Жанр:
Аркади / Екшен / Пригоди / Інді / Американські / 2016 року
Назва:
Злісний Видеоигровой Задрот 2: Асиміляція, Angry Video Game Nerd 2: ASSimilation, Angry Video Game Nerd II: ASSimilation
Мінімальні системні вимоги
 • Операційна система: Windows XP SP2/Win7
 • Процесор: Intel Core 2 Duo 2.1 ГГц
 • Оперативна пам'ять: 2 Гб
 • Відеокарта: 256 Мб
 • Звукова карта: DirectX 9.0
 • Жорсткий диск: 250 Мб
 • Скріншоти
  Відео до гри
  Голосів: 66
  Поділіться грою в соціальні мережі.
  Angry Video Game Nerd 2 ASSimilation (2016) скачати торрент безкоштовно

  Торрент PNG
  Скачувань:
  157
  Розмір файлу:
  12,3 Kb
  Дата завантаження:
  5-07-2017, 05:19